Gainer mı, protein tozu mu?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve canadian tarafından 3 Eylül 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. canadian

canadian Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar merhaba hepinize. forumu tesadüfen keşfettim ve biraz baktıktan sonra faydalı bilgiler bularak tereddüt etmeden üye oldum. bu da ilk mesajım. sizlere bir sorum olacak.

ben 22 yaşında, 1.95 cm ve 83 kg'ım. bb e 6 ay önce başladım (74 kg olarak) ancak bahar sonunda 1-2 ay kadar bırakmak zorunda kaldım. yaklaşık 2 aydır da gayet düzenli bir şekilde devam etmekteyim. bu 6 aylık sürede teki 4.5 kg'dan 2 kutu weight gainer bitirdim. şimdi kararsız olduğum bir konu war. gainer almaya devam etsem mi yoksa protein tozu mu kullansam? yoksa ikisini de birlikte mi kullanayım? bu konudaki tavsiyelerini bekliyorum. şunu da belirteyim niyetim 95 kg olana kadar kilo almaya devam etmek.

2. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
  3. Ayberk1122

Ayberk1122 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Proteini ağırlık kaldırdığın süreç boyunca kullanman gerekiyor. Yani protein kalıcı olmalı. Her zaman kullanmalısın.

4. manhunt

manhunt Üye

Beğenileri:
    169
    Ödül Puanları:
    53
    şu anki vucut yapını ve antreman düzenini tam olarak bilemiyoruz, ayrıca fotoğraf olmadığı için vucudundaki yağ durumunu da tahmin etmek imkansız. Buna en iyi sen karar verebilirsin fotoğraf koymadığın sürece!

5. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş