Gainer kullanmalımıyım ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve thejoker33 tarafından 1 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. thejoker33

thejoker33 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Aslında badybuilde daha başlamadım ama haftaya başlamayı düşünüyorum. 1.78 boyum 55 kilom var basketbol oynuyorum zayıf olmam sporumuda etkiliyor, gainer'ı doktora felanda sormadım aslında internette gördüm kilo almak içinde sürekli yemek yedim ,düzünli olarak beslendim(sabah 2 haşlanmış yumurta felan) ,ne bulduysam yedim(cips ,kola felan) hertürlü yolu denedim ama bi türlü kilo alamıyorum gainer kullanmalımıyım ? Diyelimki kullandım bodybuildi bıraksam yani yattığım yerde kullansam bi işime yararmı ? son olarakta sarkma sorunu felan yani ileri yaşlarda bi sorun çıkarmı ?

Konuyu doğru yere açmadıysam şimdiden özür diliyorum.

2. SlimManBigDreams

SlimManBigDreams Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    İngilizce Öğretmeni
    Yer:
    Trabzon
    Dostum yattığın yerden gainer'la kilo felan alamazsın sadece göbek yaparsın. Kilo almak için her bulduğunu yemekte saçma. Üstelik bu iş sadece antrenman ve beslenmeylede olmaz dinlenmenide düzene sokman gerekli :D . İleri yaşlarda sarkıp sarkmaman yaptığın işlere ve beslenmene bağlı, o yaşlarda evde oturup kendini besiye çekersen tabiki sarkarsın sporu bırakmazsan böyle bir olay olmaz :). Vücut geliştirmede 3 aydan önce gainer önermem dostum , iyi forumlar.

3. thejoker33

thejoker33 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Kilo almak için her bulduğumu yedim derken her yolu denemiş olduğumu belirtmek için söylemiştim.Peki neden 3 ay sonra :) ? bide dinlenmek demişken uyku 8 saatden az olursa bi problem olurmu ?

4. SlimManBigDreams

SlimManBigDreams Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    İngilizce Öğretmeni
    Yer:
    Trabzon
    3 ayda vücudunun temeli atması lazım yani fitness'a alışman belli bir altyapı edinmen gerek 8-9 saat uyku ideal bana göre 8 saatten aşağısı az olur

5. Ugur_Fitness

Ugur_Fitness Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    kullan tabi bi zararı olmaz sadece vücudunun besin ihtiyacını giderirsin dogru beslenemiyorsan takviye alabilirsin spor yapan yapmayan herkes kullanabilir supplementleri dogru bi şekilde tabi spor yapmyiorken kreatin bcaa falan gerek yok ama gainerin hiç bir zararı olmaz

Sayfayı Paylaş