gainer kullananlar içeri.

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve tunerboy tarafından 29 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. tunerboy

tunerboy Yeni Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    s.a. arkadaşlar gainer kullananlara bikaç sorum olacaktı:

1.hangi marka gainer kulandınız?
    2.memnun kaldınızmı kaç kilo aldınız?
    3.yağlanma oldumu göbek çıktımı?
    4.memnun kaldınızmı,tavsiye edermisiniz?

2. Koray_Aykut

Koray_Aykut Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Afyon
    hardline progainer kullandım. yağsız veya y.yağlı ile kullanılabilir yağlı süt ile çok göbek yapıyor. memnun kaldım tavsiye ederim.

3. tunerboy

tunerboy Yeni Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    göbek yapıyo memnun kaldım diyosun ?

4. ex4a

ex4a Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    1.multipower hyper mass su an hala kullanıyorum 2 haftada 2 kilo aldım ama yaz dönemi malum sonrası 1 kilo
    2. hardline 2 kez kullandım 3.5 ve 2 kilo aldım

3. hardline ve multipower yaninda gece yatarken gaspari real mass alıyorum protein oranindan dolayı ne kadar kilo kazandirdi bilemem..

4.universal gain fast 2.5 kg lik ten 1 kilo kadar aldım bagırsaklarımı bozdu memnun kalmadım yani

5. optimum 5.5kglikten aldıgım kilo 1.5 cileklisini suyla icemedim zaten memmun kalmadım

tabi aldıgım kgleri bunlar ne kadar sagladi bilemem beslenmeme önem veriyorum zaten bunları da mide rahatsizligimdan dolayı bazen 1-2 hafta iyi beslenemiyorum eksikligi kapamama yardimci olsun diye kullanıyorum yoksa ekonomimi çökertti :D

göbek yaptimi ben de göbek olmadı hiç vücut genetigim saolsun :) zaten zor kg alan biriyim

6. gecen sene weider mega mass 4000 kullanmıstim 4 kgsini bitirip 4-5 kg almistim paran varsa weider bence..

Son düzenleme: 30 Temmuz 2012
    tunerboy bunu beğendi.
  5. tunerboy

tunerboy Yeni Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    teşekkür ederim tam istediğim bi cevap göz önünde bulundurucam weider ı . Başka önerisi olan ?

6. Koray_Aykut

Koray_Aykut Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Afyon
    Sütün yağlı olmasıyla alakalı o anladın?

tunerboy bunu beğendi.
  7. Rooter

Rooter Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    28
    Hardline Progainer kullanıyorum 2 ayda 60-63 arasıyken 71 kilo oldum şuan 72.90 oldum

8. tunerboy

tunerboy Yeni Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    ne şekilde kullandın zamanlama ? Göbek oluştumu çok fazla yağlandınmı ? teşekkürler.

9. StormBlast

StormBlast Üye

Beğenileri:
    1.087
    Ödül Puanları:
    103
    Cytosport Cytogainer , 3 gr creatin 2 gr glutamin var içinde. Abartmıyorum piyasadaki en iyi gainer , Dymatize Elite mass ile birlikte . Adam gibi antrenmanla bırak göbek yapmayı daha da incelirsin bir yandan da kas olarak kütle artirirsin. Kullandığım en üst düzey ek besin buydu.Bunu kullanirken Bcaa dışında hiçbir şey kullanmaya gerek olmadığını düşünüyorum hatta Whey e bile gerek yok .

10. tunerboy

tunerboy Yeni Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Ürünü ilk defa senden duydum yorumlara baktım sende dahil herkez memnun sen nasıl bi sonuç ldın kaç kilodan kaç kiloya çıktın hacimlendinmi fazla yağlandınmı göbek hiçmi olmdı ?

11. -RevoLt-

-RevoLt- Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    93
    Cytosport gerçekten muhteşem ürünler çıkarıyor özellikle monster serisi.fakat fiyatı da buna oranla aşırı derecede pahalı eğer imkanın varsa cytosport ürünleri öneririm öyle ki nezdim de weider ile kapışır.

ben muscle juice revolution kullandım 2 kutu 900grlıklardan 2 ayda 5 kilo aldım sonrasında iso mass xtreme kullandım yaklaşık 2.5 ay falan gitti ve 10 kilo aldım bu 10 kilonun 3-4 kilosu yağ kalanı kas idi.kullanmadan önce yağ oranım %11ken kullandıktan sonra %2 lik bir artışla %13e çıkmıştı ki bu da kas oranımın arttığına işaret.tavsiye ederim.

12. tunerboy

tunerboy Yeni Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Evet gerçekten fiyatı pahalı senin kullandığın ürünü kullanmayı düşünüyorum beslenmen nasıdı acaba gainer ı kullanırken ?

13. jjemm

jjemm Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    3tane gainer kullandım 1-)optimum serious mass 2.7 tadı güzel içeriği iyi sayılır orta derece.. 2-)twinlab 4.7kg tam bir çöp tadı iğrenc sütle içilmiyor şişkinlik ve kesinlikle uyku yapıyor para kaybı.. 3-)gelelim mega mass 4000 gainer kralı budur bence şu kadar kilo aldım diyemem çünkü beslenme gainerdan daha onemli beslenmezsen 3kg kullandım 4kg aldım gunde 150gram o da haftada 4kere aldım yani bilinçsiz kullandım şuan düzgün beslenme ile 1haftada 2kilo aldım tabi beslenmem baya iyi şuan

Sayfayı Paylaş