Gainer Kullanıp Bırakanlar...

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve KeremAydın tarafından 28 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. KeremAydın

KeremAydın Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    28
    Merhaba....
    Bu Yaz Optimum Serious Mass 2727 gr Gainer Almayı Düşünüyorum Fakat Kullanıp Kilo Aldıktan Sonra Bırakınca Eski Kiloma Dönermiyim? Aklıma Takılmış Durumda... Şimdiden Teşekkür Ederim...

2. ABEKAYNANA

ABEKAYNANA Üye

Beğenileri:
    187
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Gurbetci
    Yer:
    Amerika yolcusu
    Neden yaz? Gainer'i kışın kullanmalısın, yazın kullama amacı istisna dışındadır, kişi bulktur hala büyümek istiyordur yazın gainer le devam eder. Ama sen neden yazın alıyorsun ?
    Yazın imkanın varsa ya protein al yada ne gainer al nede başka birşey. Kışın gainer alır, çıtırdan beslenmenı güzelleştirirsin, aldığın kgler sana antrenmanda yarıyacak zaten, kas kütleni arttiricaksin, gainer ve beslenmenin sayesinde aldığın kilo artışı sana salonda bastığın kilo artışı olarak geri dönecek bu sefer de normalden 15-20 gr daha fazla protein gerektiricek.. Eğer gaineri verimli kullanıp antrenman hakkını verirsen,en kötü olacak şey başlangıc kg 65 mi, gainer le 70 oldun. bıraktıgın da illa ki kilon düşer ama 65'e düşmiyicek ona emin olabilirsin. bu saadece gainerin sistemi ile alakalı bir örnek, umarım anlamıssındır.

KeremAydın ve oğuzhan1909 bunu beğendi.
  3. Destiny

Destiny Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Gainer bıraktığında düzenli beslenmene devam edersen sıkıntı olmaz.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

KeremAydın bunu beğendi.
  4. ATICI

ATICI Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Ziraat Mühendisi
    Yer:
    Kahramanmaraş
    Ne kadar yesemde kilo alamıyorum dediğim dönemler vardı, o zamanlar gainer kullanmıştım.
    1 - Gainer sadece ekstra kaloridir, markası cartı curtu önemli değil bence.
    2- Günlük kalori ihtiyacın farzedelim 2000 ise ve sen gainer ile bunu 3000 kalori ye çıkartırsan haftada 1 Kg alırsın tabi bunun %70-90'ı yağ olur geri kalanı kas.
    3- Diyelim gainer bitti, 1 ay sonra bıraktın. 4 kilo daha aldın, bu kez o vucudunun istediği enerji 2000 olmayacak çünkü kilo aldın, 2100-2300 arasında bir şey olacak tahmini. Eğer sen hala 2000 almaya devam edersen kilo verirsin.
    Benim gainer kullandığım dönemde kilo artışı olmadı üstüne sağlık problemi yaşadm. Sağlık problemimi çözdükten sonra, bu tarz ürünler kullanmadım ve Tavuk,Bulgur,Yoğurt,Salata( Yağlanmak istiyorsam +Ekmek) şeklinde "Fix Menü" adını verdiğim bir yeme düzenine geçtim, kahvaltı harici günde 3 öğün bu şekilde yersem hem kilomu korudum hem kilo almak istediğim zaman aldım ve gelişimimden de çok memnun kaldım. Tavsiyem ve iyi dilek olarak algılarsan eğer, bu tarz ürünleri ve kolaycı zihniyeti bir kenara bırakıp zihninde canlandırdığın sağlam vucuda böyle yiyerek ulaşabileceğini bilmen ve erişmen..

Not : Bu mesajı da 45 dakika sürmüş bir öğünden sonra atıyorum.

KeremAydın bunu beğendi.
  5. KeremAydın

KeremAydın Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    28
    Öğrenci Hayatını Bilirsiniz . Benden Yaşça Büyük Olabilirsiniz Beni Sizler İyi Anlarsınız . Evden Uzakta Okudugum İçin Yurtta Kalıyorum Kışın Kullanmayı Bende İsterim Fakat Yurtta Olacağım İçin Kullanmam İmkansız Zaten Hocalar Af Buyrun Biraz Kıl Sıkıntı Çıkarabiliyorlar.. O Yüzden Hem Yazın Boş Olduğum İçin Hem Spor Yapar Hem Gainer Kullanırım Diye Düşünmüştüm.. Bu Arada İlginiz Ve Zaman Ayırdığınız İçin Çok Teşekkür Ederim . Bilgileriniz Benim İçin Önemli
    --- Mesaj birleştirildi, 30 Aralık 2013 ---
    Bu Arada Özür Dilerim Boyum:1.62 Kilom:52 Yazmayı Unutmuşum Ekliyorum Hemen
    --- Mesaj birleştirildi, 30 Aralık 2013 ---
    ''ATICI'' Kardeşim Mesajın İçin Çok Teşekkür Ederim Düşünceni Değerlendireceğim .. Kafam Çok Karışık İnanın... Gainer Kullanmak Yada Kullanmamak .. Hiç Farketmez İstediğim Tekşey 7-8 Kilo Almak

DarkFitness bunu beğendi.
  6. ABEKAYNANA

ABEKAYNANA Üye

Beğenileri:
    187
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Gurbetci
    Yer:
    Amerika yolcusu
    yerınde olsam 7-8 kilo yu gainer yardımı ile alıcagıma, gaınere verıcegım parayla guzel bır beslenme seklı hazırlardım.
    simdilik zaten antrenman yaparak ve oyle dıkkatlı olmana da gerek yok saadece en azından gun ıcınde ortala 200 gr tavuk, ve bıraz da pilav,makarna vs karbo agırlıklı yersen gunde 2-3 tabak zaaten kilo alıcaksın emin ol..
    söylemeden edemicem de.. kişi gaineri yanlış kullanırsa kilo da almaz saglık problemi de olur, bunu supplemente yıkmamalı..

7. KeremAydın

KeremAydın Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    28
    Haklısın Kesinlikle Herşeyin Fazlası Zarar . Ben Tehlikeli Olduğu Düşüncesinde Değilimde Sadece Kullanmam İyi Olur Diye Düşünmüştüm

DarkFitness bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş