Gainer kullanımı ve sonrası..

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve deeproads tarafından 5 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. deeproads

deeproads Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar merhaba, bu spora düzenli olarak başlayalı 3 ay oluyor. Boyum 183. Spora başladığım zaman ki kilom net olmasa da 65 civarıydı, daha az olabilir. Şuan ki kilom 74. Düzenli olarak 3 aydır Gainer kullanıyorum. (Hardline ProGainer) Beslenmemi de düzenli olarak desteklediğim zaman böyle bi kilo artışı oldu. Tabi ki ister istemez çok olmasa da göbek yaptı. İdeal kilom boyuma göre 78 civarı. Sorum şu; yaz geliyor malum. Göbekten bir nebze kurtulup baklavaları saymak istiyorum, ne kadar olursa. Tabi ki genişlettiğim üst formumu da korumak istiyorum. Gainer kullanımı na devam mı etmeliyim, yoksa Whey mi kullanmalıyım. Gainer dan günde bir porsiyon içebiliyorum ki önerilen günde 2 porsiyon. Ben çok fazla geleceğini düşünerek böyle uyguladım, geri dönüşü iyi oldu. Ancak ne kadar da düzenli beslensem her öğün et yiyemiyorum. Düşüncem odur ki bence yeterli proteini her zaman alamıyorum. Gainer protein sağlıyor ancak whey değil ve oranı az. Whey kullanmaya başlarsam günde 2 porsiyon alıcam ve protein alımım mantıken yükselecek. Karbonhidrat alımını da kaliteli bir şekilde arttırırsam düşünceme göre üstü koruyup altı inceltebilirim. Çünkü ne kadar karın egzersizi yaparsan yap, gainer göbek yapıyor. Tabi bu düşünce umarım doğrudur, size bunu sormak istedim. Çok sağolun şimdiden.

2. deeproads

deeproads Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar cevap bekliyorum ama yanıtlayabilecek bilgili birisi yok sanırım.

3. Boşnakoğlu

Boşnakoğlu Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Gainer kullanımına devam edebilirsin baklavalrını saymak istiyosan gaineri ve diğer aldıgın karbonhidratları azaltıcaksın kalori ihtiyacını hesapla internnetten ve hergun 400 500 aşağısını almaya bak

Sayfayı Paylaş