gainer kullanımı hakkında

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve wormwood3 tarafından 6 Şubat 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. wormwood3

wormwood3 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    arkadaslar selamlar 1 yıldır forumunuzu takip ediyorum yararlı bilgiler ögrendim daha önceden 3 aylık bir spor gecmisim var bu gün evime dambıl mekik aleti falan da aldım yeniden başlıyacam gainer var elimde nanomax marka ... %82 karbonhidrat %18 whey protein ... sizce bu gainer işime yararmı bi zararı olurmu bana yağlanmam oldukca fazla .
    yaş 15 kilo 100 boy 185 boyum falan yeterince uzun acaba bi zararı olurmu kullansam tahminimce günde 45 dk ayırabilirim kendime

2. vinternatt

vinternatt Üye

Beğenileri:
    385
    Ödül Puanları:
    73
    Zaten kilolusun, neden gainer kullanmak istiyorsun?

3. wormwood3

wormwood3 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    geri verme sansım yok protein tozu reyonunda duruodu yanlıs yerlesdirmisler herhalde

4. realscorpion

realscorpion Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    maalesef kullanamazsın çünkü gainer kilo aldırır. Değiştirme şansın varsa değiştir yoksa sat yada ihtiyacı olan birine verebilirsin :)

5. wormwood3

wormwood3 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    söyle bir prensib geliştirdim kendime her gün ne kadar gainer kullanıyorsam karbonhidrat içeriği kadar koşma mekik yapıyorum böyle onun bana verdigi karbonhidrat enerjiye dönüştürülüyor ve geriye kalan %18 protein ise bana + kar kalıyor

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 21:28 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 21:20 ----------

icinde isolete whey oldugu icin cabuk emiliyor ztn antremanda onun verdigi karbonhidratı yakıyorum ben geriye kalan protein ise kaslara gidiyor hem yağlanmada olmaz

6. vinternatt

vinternatt Üye

Beğenileri:
    385
    Ödül Puanları:
    73
    Kendini avutursun, hiçbir zaman ondan aldığın karbonhidratı tamamıyla yaktığından emin olamazsın.

Kalori alımı çok kolaydır ama 400 kalori yakabilmek için 1 saat interval kardiyo yapman gerek. Kaldı ki bu kalori yakımı karbonhidrat, yağ, protein karışık olabilir.

Üstelik çoğu markada basit karbonhidrat bol miktarda vardır. Yani şeker. Yani yanlış zamanda tüketirsen yağlanacaksın, yağ yapmaz diyorsun ya...
    Kompleks varsa yavaş sindirilir. Yani neyi, ne kadar yaktığını bilemezsin.

Bunların zamanlaması da önemli.

%18 protein de hiçbir işine yaramaz. Git tavuk ye, süt iç, peynir ye daha fazla protein alırsın. Emilim dersen de %18 protein ne kadar kurtaracak seni katabolik süreçten Allah aşkına...

Bilmediğiniz şeylere para harcamayın.

7. wormwood3

wormwood3 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    valla protein tozu rafındaydı daha önce hic kullanmadım da ondan geri almıyorlar çöpemi atayım elbet bi yararı vardır ztn acil kilo verme gibi problemim yok ayda 1 kilo yeter

8. vinternatt

vinternatt Üye

Beğenileri:
    385
    Ödül Puanları:
    73
    Sen bilirsin, günde 1 ölçek, antreman sonrası tüket, abartırsan zayıflamana engel olabilir.

9. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link : https://www.bodyforumtr.com/vbforum/gainerlar-f40.html

Arama Kelimeleri : gainer

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş