Gainer içerken mide bulantısı

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve kaosfare tarafından 11 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. kaosfare

kaosfare Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    garson
    Yer:
    izmir
    Olimp 6000 4kg çilekli gainer aldım tadı fena degıl ama içerken bi mide bulantısı oldu dibinde bıraz kalmıstı onuda ıceyım barı dedım onuda ıcerken sankı kuscak gıbı oldum daha yenı aldım gainer 145 milyon verdım çöpede atmak ıstemıyorum ne yapabılırım bu konuda beyler :(

2. brhmcr

brhmcr Guest

Yapacak pek birsey yok, alismaya bak.Cilek biraz enteresan kokar. Icemiyorsan az suda karistirip fondip yapip ustune su ic.

3. RaPPeRuA

RaPPeRuA Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Psikolog
    Yer:
    İzmir
    2 sene önce hardline progainer 4,5kg çikolatalı kullanmıştım. Sütle içince çok güzel bir tadı oluyordu. Arkadaşın çilekçi gainerı vardı. Hiç beğenmemiştim.

Verdiğin parada 145tl. Tadını almamak için bir dikişte içmelisin. Tabiki tadını alıyorsun ama daha çekilesi oluyor öyle. bhrmcr'ın dediği gibi ardından hemen su içersen etkisi azalacaktır

4. kaosfare

kaosfare Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    garson
    Yer:
    izmir
    arkadaşlar suyla içince tadı baya duzeldı ve mide bulantısı olmadı bi sorun kalmadı sımdılık yardımlar için tşkler

5. hakankabaoglu

hakankabaoglu Üye

Beğenileri:
    199
    Ödül Puanları:
    0
    dostum aynısı bende var su anda sen suyunu biraz fazla kat tozu biraz az kat o zaman cok rahat içersinthums:

Sayfayı Paylaş