Gainer Hk.

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve WaidmannsHeil tarafından 8 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. WaidmannsHeil

WaidmannsHeil Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar. 17 yaşındayım ve yaklaşık 8 aydır bu spor ile uğraşıyorum. Şu ana kadar herhangi bir protein tozu veya gainer kullanmışlığım yok. Vücut oranlarım da iyi oranda arttı. boyum 184 ve kilom 62. Spora başladığım ilk 3 ayda 6 kilo aldım fakat sonra hastalandığım için 2 kilo verdim ve 5 aydır hiç kilo alamıyorum. Ve adelelerim küçük olduğu için protein tozu almak istedim ve spor salonundaki hocama sordum, o da protein tozu yerine gainer almamı söyledi.

Gainer markası olarak muschletech önerdi ve onun yanında aminoasit kullanırsan her şey yolunda olur dedi. Protein tozu mu kullanmalıyım yoksa gainer mı? Bu konuda bana yardımcı olabilirseniz sevinirim şimdiden çok teşekkürler

2. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    çok zayıfsın.ama bence ne tek gainer la olur ne tek proteinle senin gibilerde.hem gainer hem protein daha iyi sonuç alırsın.tabi maliyet artar.

WaidmannsHeil bunu beğendi.
  3. fiko07

fiko07 Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Bence kesinlikle gainer al.Ama gainerlarında nekadar etkili olduğunu şahsen bilmiyorum.Supplement satan yere gittiğimde yaklaşık 180tllik gainerin ayda 2kilo aldıracağını söylediler.Bana az geldi.Ama eğer doğruysa maliyet önemli.

4. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    şöyle bir alternatif yapalım.ucuz bir gainer ve ucuz bir protein al veya git sadece cytosport monster mass al.düzenli beslenirsen sana söylendigi gibi ve antrenmanlarını yaparsan kilo almaman gibi bir şans yok monster mass la

5. seytantuyu

seytantuyu Özel Üye

Beğenileri:
    1.152
    Ödül Puanları:
    123
  6. ex4a

ex4a Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    ben 5 ayımı tamamladım 1.87 boy kilo ise 61.9 la başladım su an 72.7 kiloyum ve 5 aydır da çeşitli gainerlar denedim.. bunlar hardline progainer,universal gain fast, optimum serious mass, gaspari real mass ve su an multipower hyper mass 6000 gecen sene ise weider mega mass 4000 kullanmıştım..tabi vucut genetigi metabolizma çok onemli her urun herkeste ayni etkiyi vermiyor bunu basta belirtmem gerekir..

kısa kısa yorum yapmam gerekirse,

weider mega mass 4000 : 7kg nin 2 ayda 4 kg sini kullanıp 5 kilo almıştım ama pahalı bir ürün..

hardline progainer: 2x 4.5kg çilek bitirdim suyla içiminde tadı idare eder. İlk ay 3.5kg sonraki kullanımımda 2-2.5kg almıştım. Gaspari ile kombine ettim hep.

Gaspari real mass: bu urunu icerisindeki protein orani yuksek olması sebebiyle kompleks protein yerine kuallanmayı tercih ettim, sadece antreman gunleri 1.5 veya 2 olcek kullandım bu sebeple her 2.7kglik kutu 2.5 ay gidiyor tabi tek basina ne kadar kilo aldirdi bilmiyorum ama suyla en iyi tada sahip ve icerigi bence cok iyi..

Optimum serious mass : Bir tane 2.7 kg lik cilek ve bi tane muzlu kullandım benim icin hayal kırıklıgı olan bir urundu.. hele cilekli bi kısmını icemedim suyla bence berbat bir tadi vardi.. 1-1.5kg aldim..

Universal gain fast : 2.3kg lik aldim, cok yogun tadi fena degil tok tutuyor ve benim bagirsaklarımı bozdu entresan bir sekilde..

Multipower hyper mass 6000: 7kg su an stoklarda yok.. ben cok ucuza aldim ... asiri sekerli ama benim genetik olarak karina kilo almam zor oldugundan sorun yok.. ama kollarımda asiri sivilce yapti 1 ayda 5kg sini kullandım 2.7 kg aldım..

Bence benim gibi hardline gibi ucuz bi gainer + gaspari gibi protein orani yuksek bir gainer alabilirsin.. tavsiyem bu yonde olur.. tabi beslenmen cok saglam olmalı yoksa bi anlamı yok bu ürünlerin.. kolay gelsin..

7. ParZ

ParZ Üye

Beğenileri:
    869
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Hakkında yazmak çok mu zor geldi de hk. yazdın , burdaki arkadaşlarada cevap yazmak zor gelseydi ne yapacaktın ?

StormBlast bunu beğendi.
  8. WaidmannsHeil

WaidmannsHeil Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kanımca hem gainer hem protein çok olur. Uzun zamandır bu işle uğraşan bir abime de danıştım. Gainer + aminonun daha yararlı olacağını söylüyor.

Henüz gainerlar hakkında benim de çok fazla bir bilgim yok. Piyasada en çok tüketilen gainerların ufaklarından alıp deneyeceğim. Duruma göre olumlu sonuç veren gainerı tüketeceğim.

Monster mass hakkında pek bilgim yok onu araştırıp değerlendireceğim. Teşekkürler ilgilendiğiniz için. :)
    Çok teşekkürler bunların arasından bir seçim yapacağım.

5 ayda bunların hepsini deneyebildin mi? Bu ürünler hakkında yorumu da göz önünde bulunduracağım ancak okul dolayısıyla beslenmem çok iyi şekilde olamıyor malesef. Sabahları düzgün kahvaltı yapamıyorum ve okulda yiyebileceğim şeyler de belli; tost. O yüzden kilo alamıyorum pek ve çok fazla sıvı tüketiyorum.
    Sana yazmak zor geliyor

9. ParZ

ParZ Üye

Beğenileri:
    869
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Hakkında yerine hk. yazmak sana zor geliyorsa bana da cevap yazmak zor geliyor

10. ex4a

ex4a Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    weideri gecen sene kullandım dedigim gibi digerlerini 5ayda denedim eet zaten aylık 4-5 kg tükettigim icin ...
    su an elimde multipower var 2 hafta daha gider ... yeniden gaspari aldım bu sefer 20 günde biterecem bir de bsn true mass alacam sonrasında onu deneyecem :)

ayrıca benim beslenmem de bazen cok düzenli olamiyor yoksa 5 ay tam randımanlı beslensem ve mide problemim olmasa sanirim bi 4-5kg daha fazla kilo alırdım..

11. Emre94

Emre94 Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar gittiğim salonda gainer diye bir şey var üstünde kilo aldırı enerji verici kas yapıcı yazıyo küçük bir poşettte 5 tl tek kullanımlık geçen aldım tadı çikolata gibiydi.Bundan ne kadar kullanırsam faydası olur yani haftada 3 gün gidiyorum haftada 1 veya 2 kere antrenmandan önce alsam bir faydası olurmu?

Gaineri bir pet şişe suyun içine koyup öyle içiliniyor.

Not =Başlıyalı 3 hafta oldu

Lütfen cevap verin KOnu açtım fakat kapatıldı

12. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link :

Arama Kelimeleri : https://www.bodyforumtr.com/vbforum/gainer-panorama-t23231.html

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş