Gainer aldım nasıl kullanmalıyım?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Meteryalistİmam tarafından 28 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Meteryalistİmam

Meteryalistİmam Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Selam arkadaşlar...3 gün önce X-TREME WEIGHT GAINER CHOCOLATE 3.2 KG adlı ürünü aldım ve kullanmaya başladım.Ama gün içinde nasıl kullanmam gerektiği hakkında biraz bilgi verirseniz sevinirim.

(2011 şubat ayında fitnessa başladım.3 ay yaptıktan sonra yaz tatili nedeniyle 2-3 ay ara verdim.2 hafta sonra tekrar başlıyorum.)

Boy:182
    Kilo:60

2. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    aldığın site sahibinden.com mu ben şunu anlamıyorum ucuzdur diye ordan alıyolar arada 1 tl fiyat farkı oluyor zaten ürünleri geç yolluyolar ayrıca güvenilir supplement satış sitesinden almak varken niye böyle yerlerden alma gereği duyulur mesela ordaki satıcı bende olabilirdim sana açılmış paket veya içine nijasta koyup satabilirim orda adam sana fatura kesiyormu satıcı ? ayrıca arkadaş hardline %100 whey almıştım bu tarz bir sitede adı aklımda değil şimdi iade şartında ambalajı açmadan 7 gün içersinde faturasıyla yollanmalı diyordu ama zaten çocuğa ambalajı açık ve dibinde az birşey kalmış şekilde geldi adamı aradı iade almıyorum boşaltmadığını nerden bilicem filan diyor böyle sitelere güvenilmez sahibinden gittigidiyor hepsiburada vb. sitelerden alışveriş yapılmamalıdır ben orjinal oyun cd alıcaktım kredi kartı istiyorlar havale yapalım şunu diyorum mail attım olmaz diyor parayı vermezsen ben napıcam diyor havale diyorum ayrıca 70 tl satıyordu sırf orjinal cd satan bir sitede 45 tl di ertesi gün elime ulaştı kapıda ödeme seçeneği ile ayrıca 70 tl lik cd 2.eldi

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 22:25 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 22:22 ----------

bilgilendirmeye gelirsek adamın sana yardımcı olacağını sanmıyorum üzerinde kullanım talimatı yazar diğer seçenek ise o ürünü satan bir supplement sitesi bulup mail atman daha çok yardımcı olurlar sana ama genel olarak antrenman öncesi içiliyor tabi bu üründen ürüne değişir weider megamassta 2 seçenek vardı antrenman öncesi antrenman sonrası antrenman öncesi alırsan performans enerji güç arıtşı sonrası alırsan kaliteli kas kütlesi genel olarak burda 2.si tercih edilir

3. Meteryalistİmam

Meteryalistİmam Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hocam ben gainerı bu siteden almadım sadece hangi ürünü aldığımı göstermek istedim :).Cevabın için teşekkürler bu arada.

4. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link :https://www.bodyforumtr.com/vbforum/gainerlar-f40.html

Arama Kelimeleri : gainer, kilo aldırıcı, weight gainer

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş