gainer alacagım fakat...

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve radyasyon35 tarafından 16 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. radyasyon35

radyasyon35 Yeni Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaslar 1 ayı aşkın süredir vücut geliştirme sporuyla ilgineiyorum sorunum zayıf olmam ama spor artı iyi besleme ile ilk 2-3 hafta içinde 7 kilo aldım gainer tarzı hacimlendirici kullanmak istiyorum çok kişi öneriyor fakat ben sürekli kullanamam hem maddi yönden hemde birşeye bagımlı olmak beni rahatsız eder en olsa 4-5 ay kullanırım kullanmayı bırakınca kazandırdıgı hacime geri kaybetme durumu varmış ben bunun olmamsını istemem sorum bu almak istiyorum ama hacimlenip geri kaybedersem psikoljik olarak çok kötü hissederim yani eger böyle olacaksa böyle kalmayı tercih ederim sorum bu arkadaslar kısaca hacimlendirici gainer kullanarak kazandıgım hacimi gainer kullanmayı bırakınca kaybedermiyim? şimdiden teşekkürler

2. brhmcr

brhmcr Guest

Daha yeni baslamissin masallah iyi kilo almissin bir 6 ay daha devam et istedigin kiloya gelmezsen bakarsin gainera. Olay su, gainer kullanip duzenli yemeye devam ettiginde ornegin 3000 kalori aliyorsan, 3 ay sonra gaineri birakip gainer yerine fazla yemezsen daha az kalori alacagin icin kilo kaybetmen normal, bunda da psikoloji bozacak birsey yok.

3. radyasyon35

radyasyon35 Yeni Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    22 yaşındayım cocuklugumdan beri hep zayıfım ve hayalini kurdgum vücuda sahip olu kaybedersem çok rahatsız eder beni yani öyle olacaksa hiç olmasın saol cvp için

4. brhmcr

brhmcr Guest

Sen beslenmeni planla biraz daha calis bir yerlere gelir vucudun, sonra bakarsin suplementlera.

5. radyasyon35

radyasyon35 Yeni Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    arakdaslar konuyu upluyorum kilo alma artık cok yavasladı ve böyle bir ürün almak istiyorum fakat kullanımı bırakınca etkisi kalıcı mı olur lütfen bilen kişiler ve tecrübeli kişiler yorum yapsınlar teşekkürler

6. ex4a

ex4a Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    kullanımı birakinca yeterli kaloriyi alamazsan vücut icin gerekli olan evet geri zayiflarsin bu iş tamamen aldıgın ve harcadigin kaloriyle alakalı..

Sayfayı Paylaş