Gainer alacağım önerilere ihtiyacım var

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve 54kadir tarafından 17 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. 54kadir

54kadir Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Arkadaslar gainer almayi düşünüyorum. Gaspari real mass probiotic 5.4 kg düşünüyorum. Kullananlar nasıl bir ürün olduğunu yazabilir mi ? Veya başka bir önerisi olan var mi ? Kol 32 omuz 110 göğüs 94 bel 76. Gainer kullanmam doğru mu çok ağırlık basabiluyorum fakat gelişim yok

2. ABEKAYNANA

ABEKAYNANA Üye

Beğenileri:
    187
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Gurbetci
    Yer:
    Amerika yolcusu
    Gainer saçma sapan reklam sözleriyle anlatılıyor, yok kılo aldırıcı yok bılmem ne. Gainer sana tek başına kilo aldırmaz, Gainer'i nokta atışı olarak 80+ kilolar da kalori üstüne kalori eklemek için kullanırsın.
    Yanı sanılanın aksine gainer ile kilo alınmaz tek başına, senın olcundekı bırının kesınlıkle gainer kullanmasına gerek yok, patates, makarna, pirinç, böyle karbonhidratlar almaya çalış. öyle vucut ölçülerine gainerin verebiliceği tek şey yağ, şeker, gaz. 76 belın var gainer alıp mahfetme şimdiden.

3. 54kadir

54kadir Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Yani whey proteini mi alayım abicim ? Yaklaşık 2 aydır ölçülerim hep aynı hiç değişmedi ağırlık olarak neredeyse 1 2 yıl gelenler kadar basabiliyorum ama gelişim yok. Önerin nedir ?

4. ABEKAYNANA

ABEKAYNANA Üye

Beğenileri:
    187
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Gurbetci
    Yer:
    Amerika yolcusu
    Maddi açidan öyle sıkıntı yaratmıcaksa alabılırsın, almassan da olur. Gün içinde 100 gr hayvansal proteın ve 2-3 ogununu karbonhıdrat agırlıklı yemeye çalışırsan gaınerden ve proteın tozunden daha yararlı olucak, kilo açısından da öyle.

5. 54kadir

54kadir Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Abi şöyle bi durum var ben okula öğlen gidiyorum onun için saat 11:30 gibi yemek yiyorum 5 yumurta lor domates vb sağlam bi kahvaltı yapıyorum ve birdaha aksam saat 8 9 gibi yemek yiyorum okula yiyecek iyi birşey yok çünkü.

6. ABEKAYNANA

ABEKAYNANA Üye

Beğenileri:
    187
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Gurbetci
    Yer:
    Amerika yolcusu
    ee sen bu açığını gainer le kapatmayı mı dusunuyordun, yemek yemen şart bunun sihirli bir formulu yok o kadar aç kalırsan gelişmiceksin. 2+2=4 .. 11:00 dan 9 a kadar rahat 4-5 öğün sığdırılabilir.
    yanında tavuk pilav yumurta gibi şeyler götürmen gereklı, yoksa öyle kahvaltı yapıp 9 saat aç kalarak kas hacmını arttıramazsın, gaineri de alıp belkıde var olan kaslarının ustunu ortersın 1-2 kilo alıp göbeğe oda :D birşeyler yemen şart ya yerınde sayarsın yada çoooooook yavaş ilerlersin.. kas olarak. kilo olarak ise yerınde sayarsın, zayıflarsın belki de..

7. 54kadir

54kadir Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Orası öyle abi tabi açığı kapatmaya çalışcam peki bu açığa bakarak ne diyorsun ? Protein mi Gainer mi

8. ABEKAYNANA

ABEKAYNANA Üye

Beğenileri:
    187
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Gurbetci
    Yer:
    Amerika yolcusu
    hiç bir supplement o açığı kapatmaz

9. bahadır94

bahadır94 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    mühendis
    Protein acigin varsa protein tozu oneririm onun disinda karbonhidratta alamiyorum hic diyorsan gainer al kas yapmak sirf protein yemekle olmaz aksine o definasyon zamani yuksek protein diyetine girer insanlar yani benim onerim once ne istedigini bilip sonra karar vermen hergun makarna yiyip et tavuk yiyemiyorsan o zaman protein tozu al

10. IceManF1

IceManF1 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Aydın
    Öğrenciyseniz Hardline ProGainer bütçenize göre 3kg ya da 5 kg olanını alabilirsiniz. Hardline'nin en iyi ürünü ve piyasadaki en iyi fiyat/performans ürünü. Kullanıcı yorumlarında forumdan bakarsanız kullanan herkesin ortalama 4-5 kilo aldığını görebilirsiniz. Tabi gainer yanında beslenme de önemli.

11. 54kadir

54kadir Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Hardline in içinde çok şeker oldugu için kilo aldırır kardeşim diğer türlü başarılı bir ürün değil

Sayfayı Paylaş