Gainer a başladığım günden beri gaz ve şişkinlik sorunu var

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve tunerboy tarafından 3 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. tunerboy

tunerboy Yeni Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Sa. Arkadaşlar 10 gündür gainer kullanıyorum her sabah ve ant sonrası alıyoorum midemde şişkinlik oluyo bide gaz şikayetim var normalmidir sizce ? Yardım ?

2. brhmcr

brhmcr Guest

Normaldir. Bir muddet devam edecek. Umarim alisanlarda olursun. Kimisinde surekli gaz sikintisi oluyor. Laktoz toleransin ne durumda? Gainerin laktoz iceriyor mu? Laktoz toleransin dusukse disardan tolere arttiran bakterilerden alabilirsin.

3. tunerboy

tunerboy Yeni Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    forumda çok aktifsin hemen hemen herkezin yardımına koşuyosun cevabın içinde Çok teşekür ederim bi sorum daha olucaktı sana. Elimde whey gainer ve creatin var bunlar hacim ve kilo alma için yeterlimi sence bide bunları nasıl ve ne şekkide kullanmalıyım ben şu şekkide yapıyorum her sabah kalkar kalkmaz 1 ölçek gainer, ant. Öncesi creatin ve gainer ant sonrsı whey sinze doğrumu acaba ?
    Bu arada başka supplement önerirmisiniz glutamin bcaa falan ?

1 kişi bunu beğeniyor.
  4. Grendel

Grendel Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Yeterlidir bence.Bu ürünleri miktar olarak ne kadar kullanıyorsun bilmiyorum ama gaineri ant. öncesinde alma bence.Creatin ant. öncesi alınır zaten.Şöylede yapabilirsin planını sabah kalkar kalkmaz whey alırsın 45 dk sonra sağlam bir kahvaltı, ant. öncesi creatin sonrasında gainer.Eğer gainerin protein oranı düşükse biraz whey ekle ona yani antrenman sonrasında 35g protein almış ol en azından.Tabiki bu kilona bağlı eğer kilon yüksekse 40g'a kadar çıkabilirsin.

5. brhmcr

brhmcr Guest

Rica ederim. Ek besin konusunda yaklasimim tamamen kisinin beslenme duzeni ile ilgili ornegin kisi sabah protein almakta sikinti cekiyor ancak karbo da problem cekiyorsa whey oneririm. Hacim de hacim diyorsa kalkinca gainer + whey, 45 dakika sonra kahvalti. Creatine kendim mono idman oncesi 2.5 idman sonrasi 2.5 gram seklinde kullaniyorum. Gun icinde protein ve karbo alimina gore, amino havuzunun doluluguna gore idman sonrasi ve oncesi sekillenir. Bu noktada gainer + whey idman sonrasi yapilabilir.

Bence simdilik bu kombinasyon yeterli. Recovery problemin varsa belki BCAA veya bol BCAA iceren bir aminoya yonlendirilebilir.

6. seytantuyu

seytantuyu Özel Üye

Beğenileri:
    1.152
    Ödül Puanları:
    123
  7. tunerboy

tunerboy Yeni Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    hayır hocam su ile

8. tnta

tnta Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar bendede gaz sorunu var.ultimate nutrition muscle juice revolution kullanıyorum.süt le içtim gaz sorunu oldu.laktozsuz sütle içtim gene aynısını oldu.su ile denedim gene oldu biraz. neden böle oluyor acaba?bide her içdikden sonra mide bulantısı bi terleme basıyor beni.sabah-öğle yemeklerden sonra 1 ölçek idmandan önce ve idmandan 1 saat sonra 1 ölçek alıyorum.lütfen yardım edin:(

Sayfayı Paylaş