Gainbolic 6000 kullanımı hakkında [olimp]

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve OtomatikOrange tarafından 1 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. OtomatikOrange

OtomatikOrange Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar gainbolic [ Gainer ] kullanmaya başladım şimdi kutunun üzerinde 100 gram [ 1 porsiyon= 5.5 ölçek] yazıyor ben bunu antremandan önce 2.5 ölçek antremandan sonra 3 ölçek yatmadan önce 5.5 ölçek olmak üzere antreman günlerinde 2 porsiyon kullanıyorum sizce doğrumu öğünler;ayrıca antremandan sonra gainer i içtim daha sonra ne zaman yemek yemeliyim 1 saat içinde mi yine ? Şimdiden teşekkürler

2. kaosfare

kaosfare Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    garson
    Yer:
    izmir
    bende aynı gaineri kullanıyorum dostum sımdı 5,5 ölçeğinde 80 gr karbo 15 gr protein var sen ant. önce 2,5 alıyon yarı yarıya kesıyosun oluyo 40 karbo 7,5 protein gainer zaten antremandan önce içilmeliki sana enerji versin yatmadan önce ıcmenın bı anlamıyok bence göbekten baska bişi yapmaz yatmadan önce alırsan sen ustundekı talımattakı gıbı antremandan önce 5,5 ve hemen sonra 5,5 al benim 2 hafta oldu daha 2 kilo oldum gainer yarısı daha duruyor kutua kullanıyorum

OtomatikOrange bunu beğendi.
  3. brhmcr

brhmcr Guest

SAbah bir porsiyon,

İdmandan sonra bir porsiyon al.

Gece yatmadan kesınlıkle alma Gh ını iptal etmeye gerek yok.

4. OtomatikOrange

OtomatikOrange Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kaosfare dediğin gibi antremandan 30-45 dakika önce 1 porsiyon ve antremandan hemen sonra 1 porsiyon kullanıcam o zaman.Peki sen antreman günleri dışında hangi zamanlar alıyosun? benim genelde akşam yemeğinden önce ve sonra alma imkanım oluyo antreman günleri dışında.

brhmcr sabah pek vaktim olmuyo evden çıkmak zorunda kalıyorum kahvaltıdan hemen sonra o yüzden sabah alma imkanım olmuyo.

5. yiğit1357

yiğit1357 Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    28
    Sabah niye vaktin olmuyo anlamadım hazırla akşamdan koy dolaba içmesi 15 20 saniye :):)

6. OtomatikOrange

OtomatikOrange Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yigit1357 sabah kahvaltidan 1 saat once yada 1 saat snra al falan diyolar o yuzden vakit yok dedim

7. brhmcr

brhmcr Guest

Direk gozunu acinca ic, sonra evden cik.Ben iciyorum evden cikiyorum, is yerine geldigimde kahvalti yapiyorum.

Sayfayı Paylaş