Güzel bir program lazımm.....

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve darknessali tarafından 2 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. darknessali

darknessali Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba ,
    17 yaşındayım 1,85 boyundayım ve 73 kiloyum.Evde 25 kiloluk halter göğüs yayı ve 3 kg'lik 2 tane dumble var..Bana güzel bir program hazırlarmısınz?1 hafta aralıksız yapıyorum ondan sonra hevesim kaçıyor sanırım düzenli yapamıyorumm..buna bir çözüm varmıdır??Teşekkür ederim...

2. fitnessboy

fitnessboy Yeni Üye

Beğenileri:
    169
    Ödül Puanları:
    0
    Madem ki sıkılıyorsun o zaman bu programla çalışmayı dene.3 ay gider bu program sonra istersen değiştiririm istersen.Şu programı uygulayabilrsin.Programdaki hareketleri internet te nasıl yapaılacağına dair bilgiler var ordan bakarsın.PAZARTESİ-PERŞEMBE:1-10 dk düz koşu 2-Mekik 3-Leg raise 4-oturarak dumbbell Press 5-Lateral raise 6- Dumbbell Upright Row 7-standing dumbble curl 8-stead dumbble curl 9- Lying triceps extension 10-SEATED ONE DUMBBELL TRICEPS EXTENSION 11-Dumbbell Wrist Curl SALI-CUMA:1-10 dk Düz koşu 2-Mekik 3-Leg raise 4-Dumbbell Bench Press 5-Dumbbell Incline Bench Press 6-Dumbbell Fly 7-one arm dumbble row 8-CHIN-UP (FRONT) 9-Deadlift 10-Hyperextensions 11-dumbble leg curl 12-dumbble leg extension 13-dumbble squat Bu hareketleri internete isimlerini yazarsan bulursun şimdilik bu hareketleri 2 ya da 3 ay yap.Sonra tekrar programı değiştireceğiz.Başarılar.Bu yazımı başka bir arkadaşa da yazdım ayrıca çalışma olarak var,onun için 3 set 10 çalış antremanları ilerledikçe.3 set 10 çalış yalnız son setlerde ağırlığı en az yapabileceğin seni zorlayan ağırlık olarak seç.

3. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul

Sayfayı Paylaş