Güreş + Bodybuilding

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve berkaykry tarafından 29 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. berkaykry

berkaykry Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    28
    Ben güreşe gidiyorum ,
    Salonun altında bodybuilding aletlerinin tümü var , cable' dan squat rack'e kadar.

Haftanın 2 günü , intensity workout diye bildiğiniz , istasyon şeklinde , tüm kas gruplarını dinlenmeden 12 tekrar ile 2 şer hareket ile çalıştırıp bu olayı 3 set halinde yapıyoruz. Güç için tabikide , bu şekilde hacim falan olmaz , olmuyorda.

Benim 6 günlük bir body b.ing rutinim var ve akşamları oranın altında çalışıp eve gidiyorum
    Benşunu merak ediyorum:

Yaptığımız güç idmanları kaslarımı overtraining haline sokarmı ?

2. berkaykry

berkaykry Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    28
    Evet beyler basit bir soru bu kadar bilgili bir forum için ,
    Hem kendi programım hemde bizim güç programlarını yaparsam overtraining olurmuyum ?

3. barfiksPro

barfiksPro Üye

Beğenileri:
    150
    Ödül Puanları:
    53
    güreşle beraber yaptıkları güç programları kas yapar niye yapmasın. ama eğer çok istiyorsan off günlerinde ağırlık çalışabilirsin. sen sanırım ek olarak normal body building yapmak istiyorsun bence güreş ile beraber gitmez güreş zaten yorucu zor bir spor birde ertesi günler ağırlık çalışmaya pek uygun bakmıyorum ben

4. berkaykry

berkaykry Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    28
    Aynen yorucu ve body building ile birleşirse dahada yorucu olur ama şöyle diyim , supplement ve diyet ikilisi bende gerçekten çok sağlam durumda. Yinede vazgeçtim güç idmanı falan yavaşta olsa geliştirceğine inanıyorum , overtraining riskine girmek istediğim en son şey.

5. clades

clades Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    28
    Bana sorarsan sadece gures yap yaninda da bodybuilding degilde agırlik calismasi yaparsin. Yoksa ikisi seni cok yorar

6. barfiksPro

barfiksPro Üye

Beğenileri:
    150
    Ödül Puanları:
    53
    yaş kaç bu arada kaç senedir güreş yapıyorsun

Sayfayı Paylaş