Günlük Programım-Beslenmem Yardım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Loaris tarafından 26 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Loaris

Loaris Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba arkadaşlar , ben 19 yaşındayım 1.80 boyum var ve 76.5 kiloyurm şuanda . Hedefim 73 ve az yağlı bir vücut
    1 ay öncesine kadar 81 kiloydum . 1 ay gibi bir sürede 4.5 kilo verdim haftada 6 gün cardio 4 gün ağırlık çalıştım oturduğum sitenin fitness salonunda .
    Asıl yardıma ihtiyaç duyduğum konu beslenme düzenim ama haraketler konusunda da yardim beklerim .
    Kalkar kalkmaz animal cuts içiyorum .
    Her sabah 2 yumurta az zeytinyağında yada haşlayarak yiyorum .
    Asıl sıkıntılı olan yer öğle yemeği , elimde dövülmüş 100 gram parçalara bölünmüş tavuk göğsü var . Ben bunlar 1 tatlı kaşığı zeytinyağında pişiriyorum tavada , yağı çekerse biraz su koyuyorum sona doğru hafif kızarında alıyorum 30 dakikada pişiyor . Yanında yoğurt veya domates falan yiyorum . Sorum olan kısım şu bu yaptığım şey doğru mu acaba az yağ kullanıyorum o bile zararlı mı ? Haşlama tavuk nasıl yapılır bilmem veya miğdem kaldırır mı . Bu bölümdeki önerileriniz ?
    Ara öğün olarak bir meyve yiyorum bu sırada yapıyorum sporumu . 30 dakika koşma , Haraket olarak triceps , biceps , sırt , quadroceps , traps , göğüs , deltoid çalışıyorum 3 10 luk setlerden hergün aynı şeyi yapmıyorum 2 günlük programa bölebiliyorum . Günde 90 karın haraketi falan ekliyorum bir de .
    Akşam 1 tabak çorba ve 1 tabak sebze yemeği fix 7 den sonra asla bir şey yemiyorum .
    Günde de en fazla 2 dilim kepekli ekmek yiyorumdur , pilav makarna yemiyorum .

Yukarı birebir günlük hayatımı yazdım . Burda nerde hata yapıyorum veya doğru mu yapıyorum onu merak ediyorum . Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ediyorum .

2. Loaris

Loaris Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    güncel

Sayfayı Paylaş