Günlük kalori dağılımı

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve VolkanBolat tarafından 13 Mart 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. VolkanBolat

VolkanBolat Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Merhaba arkadaşlar forumda yeniyim P90X adlı ev home fitness programını uyguyluyorum günlük ihtiyacım 1900 kalori fakat bunu nasıl ayırıyım öğünlere bilmiyorum kahvaltıdan 2.5 saat sonra programı uyguluyorum günde en az kilo başına 1.5 gr protein almam gerek ON Hydro Builder protein tozu kullanıyorum programdan hemen sonra duşumu alıp ton balıklı kepekli makarna yiyorum 400 - 420 kalori civarı geliyor 51gr protein migros light ton balığı 21gr protein 55gr da fakat aklıma takılan soru 1900 kalorinin kaçını sabah alıyım ? 5 öğün yapıyorum protein tozuda içinde akşam ara öğünü yapmıyorum karnım ton oluyor genelde ve yersemde uyuyamıyorum kalori dağılımı nasıl olmalı sizce?

Sabah 07.00 kalkış

07.30

10.00 program

11.00 - 11.15 program bitiş > duş

12.00 öğle yemeği

15.00 ara öğün

18.00 akşam yemeği

2. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.

Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-26)

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş