Günde yarım kilo almak sağlıklı mı?

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve İamacheater tarafından 6 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. İamacheater

İamacheater Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar ben fitness a başladıktan 15 gün sonra multipower creatine creapure aldım.Onu sadece fitness a gitmeden önce geldikten sonra içiyordum.15 gün boyunca hergün 1 paket makarna bitirdim,soslu mısır,fındık,çikolatalı süt ne bulduğuysam yedim ve şöyle bir durum yaşadım.İlk 49 kiloydum bunu 1 hafta uyguladıktan sonra tartıldım 52.3 kilo çıktım sonra o gün yine aynı şekilde ne bulmduysam yedim diğer gün 52.9 çıktım yine aynı yemeyle diğer gün 53.4 çıktım diğer gün 52.9 çıktım ve şimdi 55.5 im yani hergün neredeyse yarım kilo alıyorum. Bu sağlıklı mı? Yediğim için mi alıyorum yoksa creatin den dolayı mı çünkü hafgtada 4 gün fitness a gidiyorum bu yüzden günde 2 kere yani haftada 8 kere 5 gr olarak kullanıyorum. ?

2. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    Günde yarın kilo demek ayda ortalama 15 kilo almak demektir bunun sağlıklı olacağını sanmıyorum. "Ne bulduysam yedim" tarzında değilde sağlıklı besinlerden oluşan uzun vadeli planlar yapman daha faydalı olucaktır.

3. İamacheater

İamacheater Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Üstad benim metabolizma hızlı olduğu için çabuk yakıyorum bu yüzden nasıl bir liste yapacağımı bilmiyorum yani mide küçük olduğu için fazlada yiyemiyorum hani yeteri kadar yeyip ancak kalorisi çok bol şeyler lazım.

Sayfayı Paylaş