günde kaç kas grubu

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve glock 19 tarafından 9 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. glock 19

glock 19 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    merhaba değerli forum üyeleri forumda çok tartışıldı ama tekrar sormak istedim kusura bakmayın ben 3 aydır vg yapıyorum 2 aydır günde 3 bölge çalışıyorum.idmanda 3. bölgeye geldiğim zaman artık gücüm kalmıyor ve 2 aydırda sona kalan bölgelerde ağırlık arttıramadım ve idman sürem 1 saati geçiyor. hocaya yaptığım ısrarlara rağmen günlük 2 bölgeye düşürmüyor bahanesi ise günde 2 bölge çalışırsam aylık bölge başına 4 idman yapmış olacağımı bununda yeterli olmayacağını söylüyor programın şöyle 1. gün göğüs önkol omuz 2. gün sırt arka kol bacak ve diğer 2 gün tekrar sizce böylemi devam edeyim yoksa 4. aya geçerken günde 2 bölgeyemi düşüreyim değerli yorumlarınıza ihtiyacım var yorum yazarsanız çok sevinirim saygılar

2. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    günde iki bölge bb geçmişi olanlar için en çok kullanılan çalışma sayısıdır
    ama bu kişinin beslenme dinlenme günlük yaşam koşullarına göre planlanmalıdır
    saygılar

3. RealFace

RealFace Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Beslenme ve dinlenme konusunda çok büyük bir sıkıntı yoksa, programı üçe bölebilirsin. 1. gün göğüs-ön kol, 2. gün omuz-bacak, 3. gün sırt-kanat-arka kol şeklinde...

Sayfayı Paylaş