günde 2000 kaloriyle yag eritme

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve bossblitz tarafından 24 Ocak 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. bossblitz

bossblitz Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle herkese merhaba ben 5 aydir vg yapiyorum ama bilincsiz yaptim buzamana kadar ve yag eritmeyle ilk önce baslicam adam akilli..sonra hacimlenmeye gecicem ama bir türlü yag yakarken ne gibi bi diyet uygulicagimi bulamadim bi tecrübeli arkadasimiz günde 2000 kalorinin altina düsme dedi ama ben 2000 kaloriyi hangi besinlerden alicam ve hem karbonhidratsiz hmde yagsiz olucak ? :S yasim 18 kilom 68 boy 172..yardimlarinizi bekliyorum yada nasil bi diyet uygulamam gerekir yag yakmak icin

2. vinternatt

vinternatt Üye

Beğenileri:
    385
    Ödül Puanları:
    73
    Karbonhidratsız, yağsız beslenme diye birşey olmaz. Günlük almanız gereken değerler var bunlardan da.

Günde 2000-2030 kalori almanız gerekiyor, kilo verebilmek için. Bunun altına inmemeniz sağlığınız için daha doğru olur.

Şurda yazdığım ufak bir mesaj var, belki kafanızdaki bazı soruları yanıtlamaya yardımcı olur.

Ayrıca beslenmeyle ilgili en çok sorulan sorular ve cevapları başlığına da bakmalısınız.

Son düzenleme: 24 Ocak 2011
  3. bossblitz

bossblitz Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    cok tesekkür ederim ama 2000 kaloriyi tüketmek icin ne yemeliyim :S

4. vinternatt

vinternatt Üye

Beğenileri:
    385
    Ödül Puanları:
    73
    Yiyeceklerin besin değerlerini Google'da arama yaparsanız bulabilirsiniz. Diyet programınızı kendiniz oluşturmalısınız. Beslenme herkese göre değişiklik gösterir. Vücut geliştirmeye yeni başlayanlar için örnek bir beslenme programını burada bulabilirsiniz. Ancak dediğim gibi yiyeceklerin besin ve enerji değerlerini kendiniz hesaplamalısınız.

Şu site de yardımcı olabilir.

5. OkuyomBenYaa

OkuyomBenYaa Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    0
    172 boya 68 kilo bence yağ yakmana gerek yok kaç kiloya inecen 60 a indin diyelim sonra hacim alırken gene yağlanacaksın sırf kas kütlesi kazanmak için profesyonel olmak lazım ki öyle bile yağsız kas kazanmak imkansız denebilecek kadar zor bence şimdiden hacim kazanmaya başla bulk yapmadan normal sıradan bi bodyci beslenmesiyle göbeğini büyütmeden hacim kazanabilirsin

Sayfayı Paylaş