Günde 1 Kas

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Mitoo tarafından 2 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Mitoo

Mitoo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Öncelikle Herkeze Merhaba Forumda Yeniyim ..
    İsmm Mithatcan Neyse Soruma Geçiyim
    Bu Sene Öss ' ye Giricem Yaklasık 1 Senedir Çok Düzenli Olmasada Spor Salonunda Çalışıyorum Fakat Bu Sene Şöyle Bir Şey Yapmaya Karar Verdim
    Malum Sınav Yüzünden Yoğun Olucam Ve Günde 1 Saat Ayırmayı Düşünüyorum Ve Günde 1 Kas Çalıştırıp Maksimum Ağırlıkla Çalışmayı Düşünüyorum Sizce Mantıklı mı ??Yorumlarınız Ve Önerileriniz İçin Şimdiden Teşekkürler ..

2. StaticX

StaticX Üye

Beğenileri:
    109
    Ödül Puanları:
    53
    Bende sınava giricem bu sene.okulların açılmasına doğru bırakıcam mecbur antremanları.ama soğumamak adına ve sınavdan sonra devam edeceğim için aynı formla devam etmek adına sene içinde haftada 3 gün olabilir;push up,barfiks,triceps dips ve barbell curl gibi hareketler ile tüm bölgeleri çalıştırıp soğumamak istiyorum.idman havasında değil.sadece soğumamak için haftada 3 gün kısa idman olabilir :) Sınavda başarılar..

3. spudd webb

spudd webb Üye

Beğenileri:
    168
    Ödül Puanları:
    53
    sondan başlarsak mantıklı değil.genel prensip olarak bu sporda 1 günde büyük kas grubu ile küçük kas grubu birlikte kombine edilerek çalıştırılır.1 kas grubu ileri derecede sprocuların özellikle yarışma dönemlerinde uyguladığı sistemdir.biz amatörlerde çok sıcak yaz günleerinde ve ramazanda zaman zaman tercih ederiz.
    bunun dışında normal dönemde uygulayacağın programda tek bölge çalışman verimli olmaz.iyi düzenlenmiş bir program zaten 75 dk civarında sürer.(aşağı yuları)

bizede zamanında öss nin önemli sınav olduğu üniversiteye kapağı attığımızda her şeyin kolay olduğu söylendi.çoğu insan hayatını bu sınava göre düzenledi kendini dünyadan soyutladı.
    sana tavsiyem bir sınavın hayatında büyük yer tutmasına izin verme.haftada 3 gün salona git,günde 2 bölge gir ama programını iyi ayarla.4 set 12 tekrardan kaçın zaman zaman 3 set yap antreman süresini 1 sa -1 sa 20 dk da tutmaya çalış.böylece günde 2 -3 saatten haftda 8-12 saatini spora ayırmış olursun.hem vücudun gelişir hem de dünyadan kendini soyutlamamış olursun.kafan dağıalcağı için derslerindede başarın artar.

4. Mitoo

Mitoo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Öncelikle Sanada Başarılar :) Benim Amacım Soğumamaktan Ziyade O zamandada Yavaşda Olsa Gelişmek Haftada 3 Gün mantıklı teşekkürler Yorumun İçin :)

Öncelikle Yorumunuz İçin teşekkürler .
    Zaten Kendimi Soyutlamak Gibi Bi Niyetim Yok Kesinlikle O Yüzden Günde 1 saat falan ayırabilirim işte Çok Fazla vakit Ayırmayıp Gelişmek İStiyorum Yavaş Yavaş Bu Süre zarfında .

5. onbir

onbir Üye

Beğenileri:
    517
    Ödül Puanları:
    0
    gayet mantıklı olur hatta her bölgeye 3 harekette yeter korumak için kolay gelsin...

6. viperking

viperking Üye

Beğenileri:
    124
    Ödül Puanları:
    53
    Bence de olur, hatta doğru antreman ila var olanı korumayı bırak üzerine ekleyebilirsin de ama tabii bunun için o 1 ssati çok iyi değerlendirip haftada en az 3 gün spora gelmen lazım. Sınav sırasında sporcuları en çok zorlayan şey bence antreman değil, yeme düzeni oluyor. Ders çalışırken abur cubura kaçarsan bunlar sana yağlanma olarak geri dönecektir

7. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.
    Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-25)

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme açmaya özen gösteriniz ve 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş