Günde Çift Antreman Programım

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve berkhan872 tarafından 12 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. berkhan872

berkhan872 Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Mersin
    Merhaba Arkadaşlar Yaşım 18 Daha Evvel Çok Kiloluydum Şu An Güzel Boyuma Göre İdeal Bir Kilo Oranım Var Yanlız Çabuk Kilo Vermenin Yol Açtığı Sarkıklıklar Mevcut Karın,Bel,Basen Bölgelerinde Bu Yüzden Sıkı Bir Çalışma İçerisindeyim Üç Aydır Düzenli Spor Salonunda Calısıyorum Üç Haftada Bir Ağırlık Programımı Değiştiriyorum Sabah Ve Akşam Olmak Üzere Günde İki Defa Antreman Yapıyorum Mesela Sabahları Beş Tur Başlamak Beş Tur Bitirmek Üzere Statta On Tur Koşu Yapıyorum.Alt Karın,Mide,Bel Kısacası ABS Programını Çalışıyorum.Pazartesi Göğüs-Önkol Salı Sırt-Bacak Çarşamba Omuz-Arkakol.. Diye Giden Bi Ağırlık Programım Var Ve Hergün Akşam Ağırlık Calıstıgımdan Ayrı Her Sabah Söylediğim İdmanı Yapıyorum Yaklaşık 1.5-2 Saatimi Alıyor Akşam Yaptığım İdmansa 1-1.5 Saatimi Alıyor Ve Bunun Dahilinde Çok Fazla Protein Ağırlıklı Ve Çok Düzenli Besleniyorum Kilom İki Haftadır Aynı Hiç Kilo Vermiyorum Ama Vücudumda İncelme Mevcut.Siz Hocalarıma Belli Başlı Bi Kaç Sorum Var Yardımcı Olursanız ;
    1-Günde İki İdman Zararını Görürmüyüm ?
    2-Yeterli Beslendiğim Sürece Günde İki İdmanın Bana Zararı Olacağını Düşünmüyorum Ama Kararsızım Ne Yapmalıyım ?
    3-Bir Gün Sabah Antremanda Yaptıgını Yap Bir Gün Ağırlık Çalış Gibisinden Çevredeki Sporcu Arkadaslarımdan Öneriler Alıyorum Ne Kadar Doğru Ne Kadar Yanlış Bu Bilgi ?
    4-Bu Denli Spora Adapte Olup Tam Gaz Çift İdman Yapmak Vücudumdaki Sarkıkların Gitmesinde Etki Gösterirmi Veya Çok Çalıştıgım İçin Vücudumu Yorup Sarkıklıkların Belirtisini Daha Fazla Arttırır mı ?
    Yardımlarınızı Bekliyorum.Sabah Antremanımıda Paylasmak İsterim Tam Olarak..

HERGÜN SABAH 10:30-12:30 KARDİO ANTREMANI
    1- Başlangıç Beş Tur Koşu.
    2- 4x30 Dumbella Yanlara İndirme Mide.
    3- 4x30 Yerde Mide.
    4- 4x30 Sehpada Mide.
    5- 5x30 Yerde Alt Karın.
    6- 5x25 Sehpada Adonis.
    7- 4x30 Sopayla Yana Ve 4x30 Kanata Açma.
    8- 4x30 Sehpada Bel Ve 4x30 Sehpada Bel Çevirme.
    9- Bitiş Beş Tur Koşu.

2. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    vucuttaki sarkıkların nasıl gideceği muamma çoğusu ameliyat diyor bir kısmı zamanla geçer diyor o konuya bişe diyemicem
    ama hegün günde ikikee vucudunu ormana gerek yok
    bir gün dinlen
    hatta hergün karın çalışmanada gerek yok vucudun toparlanmasını uzatabilirsin
    bence br gün çalış bi gün dinlen

Sayfayı Paylaş