Güçsüzlük

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve vuslat0707 tarafından 25 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. vuslat0707

vuslat0707 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Yeni olduğum için sorularım çok mazur görün lütfen. Son 3haftadır güçsüzlük var neden bilmiyorum beslenmem gayet iyi spor sonrası proteini hiç aksatmıyorum spordan önce kahvaltı vs. enerji için iyi besinler tüketmeye çalışıyorum fakat neden oldu bilmiyorum. Örneğin 3 hafta once salonda 7.5kg dum pazu oldukça rahat çalışırken şimdi 5kg ile çalışabiliyorum(nizamiyeti bozmamak için) bench press de barla beraber 40-45kg 3set rahat yaparken 35 kg da nefes nefese kalıyorum. Bu arada salona yazılmadan önce hergün şınav barfix gibi 3 hareketler yapıyordum. Sorun bunları bırakmam olabilir mi ?

2. free3

free3 Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    sorun onları bırakman olamaz.gayet iyi besleniyorum demişsin beslenme programını açık bir şekilde yaz bakalım ayrıca yeterince dinleniyormusun?Şunu da söyliyim devamlı yorgunluk ve halsizlik başka bir hastalığın belirtisi de olabilir ona göre.

3. Duratec

Duratec Üye

Beğenileri:
    659
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Ankara
    Sıcaktan dostum.. Rahat nefes alıp veremiyorsun,kasların sıcaktan gevşemiş oluyor falan filan..

Ben de geçen aya kadar son set 6-7 tekrar 90kg bench press girerken bu bir kaç haftadır 80 de bile zorlanmaya başladım nefesim kesilmeye başladı.. Yaz dönemi bu şekilde malesef yapacak bir şey yok :)

4. vuslat0707

vuslat0707 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    haklısın duratec olabilir astımda var galiba. Zaten antalyada hava 50 derece en iyi günde

---------- Post added at 18:56 ---------- Previous post was at 18:52 ----------

ortalama program sabah 3 yumurta 50 gr peynir yiyebildğim kadar yulaf. spordan gelince 200-350gr tavuk göğsü yiyebildiğim kadar yarım yağlı yoğurt akşam ne olursa ama mutlaka protein almaya çalışırım

5. Duratec

Duratec Üye

Beğenileri:
    659
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Ankara
    oo heleki Antalyadaysan nem de vardır hayatta çalışılmaz, biz Ankara da çalışamıyoruz 40 derece sıcakta sen nasıl çalışacaksın orda:D Hiç zorlama hafif hafif çalış şu 1-2 ay..

6. BeBeT0

BeBeT0 Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Okuduklarıma bakılırsa Antalyada olman ve nemin %95 olması + kendini yorman ve yazın baya bi sıcak geçmesi ile güçsüz hissetmen normal Agustos geçsin hiçbirşey kalmaz :)

Sayfayı Paylaş