Güçsüzlük

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Body_ tarafından 16 Nisan 2011 başlatılmıştır.

1. Body_

Body_ Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar öncelikle şöyle başlamak istiyorum...
    16 yasındayım. boyum 1.62 kilom 46 kol ölçm: 27,5cm.

1. kemiklerim yaşıma göre çok zayıf. Özellikle de bileklerim çok ince. Fakat babamın bilekleri çok kalın dayılarımında çok kalın bilekleri var genetiğim iyi ama benim kemiklerim zayıf. Ayrıca küçük bir düşüşte kemiklerimi incitebiliyorum.:(( Nedeni nedir sizce? Pharmaton adlı bir vitamin kullanmaya başladım . D eksikliği olabilir mi sizce??
    2.çok zayıfım kilo almak için ne yapabilirim hiç iştahım olmuyor. Evde çalışıyorum bu zayıflık kas yapmamı engeller mi???
    3. Şöyle bir şey duydum : kemiklere fazla yüklenince yani onları kaslar gibi zorlayınca sertleşme oluyormuş. Böyle bir antreman varmı varsa yazarmısınız lütfen..
    4.Kemiklerimi nasıl kalınlaştırabilirim. D vitamini kullansam etkili olurmu veya protein tozu kemik kalınlaşmasında rol oynarmı??

Lütfen hepsine cevap verin arkadaşlar çok önemli 2 senem daha var kemik gelişimimde. Bu yüzden moralim çok bozuk çok zayıfım of offf.:(:):)(

Sayfayı Paylaş