güçlü ve seri olabilmek için

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Shikamaru tarafından 2 Kasım 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Shikamaru

Shikamaru Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    ne yapılması gerekir? Benim için hacim önemli değil. Amacım kuvvetli ve seri olmak. Nasıl bir yol izlemeliyim?

2. Shikamaru

Shikamaru Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    cevap lutfen

3. R10

R10 Üye

Beğenileri:
    1.301
    Ödül Puanları:
    0
    eskrim yap, voleybol oyna. hatta bize hangi sporu yaptığını belirtme, boyunu kilonu bilmeyelim. spor geçmişini bilmeyelim. kahiniz ya biz zaten...

Shikamaru bunu beğendi.
  4. WarPoint

WarPoint Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    hakkında birşey bilmiyoruz o yüzden detaya girersen daha iyi olur.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:27 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 23:25 ----------

Güçlü olmak yetmez dayanıklıda olman lazım dayaklılıgın yoksa istedigin kadar güçlü ol.

5. Shikamaru

Shikamaru Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    kusra bakmayın arkadaşlar.
    Boy 171
    kilo 70
    bel 70,5

spor olarak tekvando yapmıştım şuan boşum. Evde 20 kg lık dumbel seti, 2 el yayı, kapı barfiksi ve tvist aletim var. Ayrıca koşu ve bisiklet imkanım da var. Evet arkadaşlar elimdeki bu imkanlarla güç, dayanıklılık ve serilik adına ne yapabilirim

6. WarPoint

WarPoint Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    dayaknıklılık olarak:buz gibi suyla duş ve duvara yumruk atma.
    güç:kollarını ve bileklerini güçlendir forumda bunun için hareketler mevcuttur.
    serilik:dumbell ile yumruk çalışması ve benim favorim olan yastıga atabildigin kadar yumruk.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 18:13 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 18:11 ----------

tekvando yapmışssan acıya dayanılısındır hadi görim seni :)

7. Shikamaru

Shikamaru Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    pardon arkadaşlar bel 75,5 olacak:D
    bu arada dayanıklılıktan kastım uzun süreli performans. Yani patlayıcı güç değil, uzun süreli güç istiyorum. Buz gibi su etkilemez sanırım bunu:D

8. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    WarPoint baya bilinçsiz bir kişiliksin belli , öncelikle duvara yumruk atmak ellerine aşırı derece zarar verir bu işi düzenli olarak yapmadığın için ilk başlarda alışamazsın duvar yumruklamak gerçekten zor birşeydir başaramazsın demeyim ama başlama bile diyim :( çünkü öncelikle duvarı yumrukladığında eline ne oluyor onu araştırman gerek nasıl bir çalışmayla bu işine yarar bunu araştırman gerek bunları yapmadan sakın yapma , buz gibi suyla duş alma konusunda pek bilgim yok ama duş aldığın yer çok soğuksa dayanaklı değilde hasta olabilirsin :D
    güç : kolların ve bileklerin güç kavramını araştırmanızı istiyorum güç kolar ve bilekten mi oluşuyormuş ki? öyleymiymiş.
    Dumbell ile yumruk atmak işte bu Hollanda'da uygulanan bir çalışma stili genede bilinçsiz yapmayın araştırın internet üzerinden öyle yapın.

Shikamaru bunu beğendi.
  9. Shikamaru

Shikamaru Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci

hocam pekı sızin onerılerınız neler yardımcı olur musunuz

Sayfayı Paylaş