Güç sorunu.

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve morbidouz tarafından 14 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. morbidouz

morbidouz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar vücudum gelişti diyebilirim (fotoğrafta yükledim) yaş 20 fakat güç sorunum var pushlarda zorlanıyorum ağır yapamıyorum pek. Normal spor yapmayan biriyle kıyaslayınca da gücümün düşük olduğunu fark edebiliyorum
    weider pre. whey aldım daha yeni kullanıyorum 1 hafta oldu etkisini ne yönde güzel gösterebilir. tavsiyelerinizi bekliyorum.

Ekli Dosyalar:

2. mmayg

mmayg Üye

Beğenileri:
    130
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    masabaşı iş
    genel güç artışı için omurganızı ve bacaklarınızı ve kollarınızı güçlendirin. güç kazanımı için programlar sitede mevcut zaten. antreman yoğunluğu arttıkça genel güçlenme zaten olacaktır.bunu da fazla takmayın ,güçün bir ölçüsü yok, insanüstü güç bir nevi allah vergisidir. sadece bir nebze antreman ile kendimizi güçlendirebiliyoruz.whey sadece bir besin takviyesidir.güc artışından ziyade cabuk sindirildiği için antreman sonrası kaslarınızda olusan tahribatların cabuk iyilesmesi icin ek olarak kullanılır.

3. boks

boks Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    38
    Güç için 3x4 Max ağırlık ile çalışılır. Ayrıntılı bilgi için güç idmanı araştır, forumda vardır mutlaka.

Sayfayı Paylaş