Güç bu mu??Sadece izlemeyin yorumlarınızı bekliyorum..

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve SOLID tarafından 19 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 21 üye.
  1. clubberfree

clubberfree Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    38
    türk kavgası demedik hocam türk usulü dedik yerden taşı alıcan adamın kafasına koyacan :):):)

2. SOLID

SOLID Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    türk adam karşısındaki kendinden güçsüzse el kaldırmaz.gücü yetmediğine el kaldırır.senden daha güçlüyü dövebileceksin ki güçlüyüm diyebilesin..resmen herifler dayak yediklerinin farkında değiller nasıl çekmişlerse artık esrarı..ev kedisi bile döver o salakları.aslında tek suç dövende değil dediğiniz gibi..

3. SForever

SForever Üye

Beğenileri:
    99
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    Çok salaklar gördüm ama bu kadar salağı hiç bir arada görmemiştim. Nasıl bir basiretsizlik ve ezikliktir bu. Her türlü dalacaksın, dayak yesen de fark etmez delikanlı adamım diyeceksin takılmayacaksın yediğin dayağa.

4. verseca

verseca Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    seslerle goruntuler arasında dunya fark var. darbelerın hıc bırı o seslerı cıkarmaz. ben cok kavga ettım ama hıc oyle vurdummu ses gelmedı. 2 sene guresle 1 sene kickboxla ugrastım. zaten sesler darbelerden sonra gelıyor. pek anlamam ama sızce bu anormal degilmi zaten ?

5. okaaan

okaaan Yeni Üye

Beğenileri:
    420
    Ödül Puanları:
    0
    Kalitesiz çekim olduğu için senkron kayması olmuş o yüzden.....

İndiririm ben bunu...

6. krnkmdd

krnkmdd Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    15-16 yaşında çocuklar yaw.Suçsuz yere vuruyorsa harbi acizlik yapmış.30 yaşında adama benzıyor vuranda,yalandan yere vurduysa yanlış.çocuklarda ayrı bi telden,7-8 kişi zarar vermeleri lazım.Rus bunlar galiba.Lavukta güreşçi ne diyim.ALLAH ıslah etsin.

okaaan ve SOLID bunu beğendi.
  7. Berkthagar

Berkthagar Üye

Beğenileri:
    282
    Ödül Puanları:
    0
    maleesef hayat bu kadar güzel değil,bizim memlekette birini döv 10 kişiyle yalnız yakalasın seni.türklük falan hikaye kalıyor.

dayağı yiyen gençlerde her biri adamın bir koluna bacağına falan yapışsalarmış gene hallederlermiş:)

okaaan bunu beğendi.
  8. okaaan

okaaan Yeni Üye

Beğenileri:
    420
    Ödül Puanları:
    0
    Yenerim ben bunu ya..

9. edipjohn

edipjohn Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ziraat mühendisi
    Yer:
    izmir
    allah bir boksöre bir de güreşçiye çattırmasın işte :)

10. Savaşcı

Savaşcı Üye

Beğenileri:
    255
    Ödül Puanları:
    0
    gerçekse kavganın nedeni amacı belli değil. adam kalabalık gelmiş kamerayı almışlar kendinii koruyamayan kişilere artislik yapıyorlar.

onları döven elamanla kuralsız yada onunkoyduğu kurallarla kapışmak isterim.
    . ağzının yüzünün dağıtılmaya ihtiyacı var.

11. karasahin90

karasahin90 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    13
    Sırf ufak tefek çocukları dövmek için mi şişirmiş orasını burası...Mutlaka O kameranın arkasında da birileri olduğu için çocuklar seslerini çıkaramayor olabilir..Kendini bilmez insan müsfettesi :mad::mad:

SOLID bunu beğendi.
  12. FREELEO

FREELEO Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    ozgur
    Yer:
    BALIKESİR/BURHANİYE
    tras tamamen hiçbiri karsılık vermiyor

13. 307KD

307KD Yeni Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    0
    rus değiller mi aşağılık ırka mensuplar işte!

14. Berkthagar

Berkthagar Üye

Beğenileri:
    282
    Ödül Puanları:
    0

forumda ırkçı,ayrımcı ithamlarda bulunmak yasak.Ayrıca neye dayanarak bütün bir ırkı yargılayorsun,tek bir insanın davranışıyla mı?

SOLID bunu beğendi.
  15. estetik fenomen

estetik fenomen Üye

Beğenileri:
    614
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Herhangi bir ırk için "üstün ırk" ya da "aşağılık ırk" gibi şeyler söylemeye ne gerek var? Gerek yok, doğru...

Peki ırkların taşıdıkları özellikler bakımından eşit olduğunu mu düşünüyorsunuz? Bir ırkı ırk yapan karakteristik özellikleridir. Belli spor branşlarına baktığınızda bir ırkın öne çıktığını görebiliriz. Sanat dallarında keza öyledir. Hatta sporda bugün bir diğer doping maddesi de gen depongidir, ki üstüne halen çalışmalar sürmekte...

Tabii burada ırktan kastettiğim şey arkadaştan epey farklı. Bilim Türk ya da Rus diye bakmaz ırklara. Genotipine göre ayırıp bakar ve hatta gen haritasında çıkarımı yapılmış belli bir oranın üstünde tekrarı göze çarpan serilere bakar.

Özel bir açıklama da yapmam gerekirse Kafkasyalılardan gelme bir Kabartaylığım da var ve huyum kurusun Türkiye milliyetçisiyimdir ama kötüleme amaçlı böylesi ırkçı söylemlere hoş bakmıyorum. Önce fair play, lütfen...

Son düzenleme: 23 Ocak 2010
    Berkthagar ve SOLID bunu beğendi.
  16. ataduyan

ataduyan Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    herif kendini filmde zannetmiş olmalı ne öle adamı alıp yere atmalar falan:)amarikan güreşi.
    bi keresinde benimde başıma gelmişti tam bunun gibi değidi ama arkadaşlarla oturuyoz 11 kişiyiz 7 tane ayı gibi oğlan bizi oturduğumuz yerden küfür ederek kaldırmışlardı benim o zaman gözüm döndü ama olanlardan 2sini dövebilmiştim sadece diğer arkadaş dediklerim ise yarısı 20 metre arkadan,yarısı 5 metre arkamdan benim dayak yememi izlemişlerdi.tabi sonradan bunlarla ilişkimi kestim.ama doru olan bence şu;yanındaki insanları iyi tanıycan sen kavga ettiğinde onlarda ederseki bu durumda kavga kaçınılmaz oluyor neticede nefs i müdafaa sende etcen yok kimse etmezse ordan uzaklaşcan ama polisi arayacan gelip topladılarmı arkalarından gülersiniz ama ben ilk şıkkı tercih ederim.

Sayfayı Paylaş