Göz Altı Morlukları

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve PEEK03 tarafından 2 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. PEEK03

PEEK03 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    2
    Beyler genetik felandır diyo çevremdekiler ama küçüklüğümde tatlı göz altı morlukları hiç olmayan birisiymişim fotolarda orta okul fotoğraflarım da bile göz altı çok az morarmaya başlamış bilgisayarı alınca orta son da şuan 19 yaşındayım asosyal felan olunca bilgisayar başında göz altları morlukları fazlalaştı baya uyku problemimde cabası benim gibi böyle bir derdi olupta bu morluklara geçici bir kurtuluş bulan var mı ? lazer ameliyatı ile düzeltilebiliyormuş %90 ama genetik felansa yapcak birşey yokmuş bildigim kadarıyla bir de pahalı her seansı 200 lira 4-5 seans felan oluyormuş bazıları tek seans da oluyormuş gerçi de hiç sanmıyorum tek seanslık olcağını bana en aşağı 1000 lira felan patlar öğrenci adamım üni hazırlanıyorum şöyle tutturıyım bir kaç tl diye iddaaya başladım 1 aydır 50 liram felan gitti 30 yakın kupon yaptiysam full 2 tl basıyordum kuponlara

ben aslında araştırma yaptım baya geçici morlukları yok etmek için kapatıcı kullanıyolarmış da bana ters geldi kadınların kullandığı şeyi kullanmak aslında şöyle hiç dokununca belli olmucak hani kızlar makyaj yapar ya ama dokununca yüzüne eline bulaşır makyajı boya gibi felan
    kapatıcılar da öylemidir diye merak ediyorum öyle değilse alabilirim de burda nerden bulcağımı dahil bilmiyorum bi internetten 15 20 lira civarına buldum kapatıcı ondanda memnun degiller çok az kapatiyomuş

Sayfayı Paylaş