Görkem Gürsoy Bir Filmde Rol Aldı

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve CENTAUR tarafından 10 Ocak 2007 başlatılmıştır.

 1. CENTAUR
  Online

  CENTAUR Guest

  ‘ÇILGIN DERSANE’
  Gösterim Tarihi: 26 Ocak 2007
  Dağıtım: Warner Bros
  Yapım: Aksoy Film

  AKSOY FİLM’DEN KİTLELERİ SARACAK KOMİK VE EĞLENCELİ BİR GENÇLİK FİLMİ

  26 Ocak 2007’de vizyona girecek olan; Yeşil Işık, Güle Güle ve Büyü’nün de aralarında bulunduğu başarılı yapımlara imza atan Aksoy Film’in yapımcılığını üstlendiği “Çılgın Dersaane” isimli oldukça komik ve eğlenceli filmin çekimleri Antalya Kaya Select Otel’de sürüyor. Tuba Ünsal, Yağmur Atacan, Hande Ataizi, Cüneyt Arkın, Mustafa Topaloğlu, Pakize Suda, Okan Karacan, Mehmet Aslan ve Alp Kırşan’ın da aralarında bulunduğu birçok ünlü ismin rol aldığı “Çılgın Dersaane”de iflasın eşiğindeki bir üniversite hazırlık dershanesinin kurtuluşunun ilginç öyküsü anlatılıyor. İstanbul Özlem Dershanesi iflastan kurtuluşu öğrencilere tatil promosyonu vermekte bulur ve birbirinden enteresan karakterlerden oluşan öğretmenlerin ve öğrencilerin hikayesi tatil köyüne yerleşmeleriyle başlar…

  YAPIMCI : FARUK AKSOY - AYŞE GERMEN
  YAPIM ŞİRKETİ : AKSOY FİLM
  SENARYO : ŞAFAK GÜÇLÜ - İRFAN SARUHAN
  SÜRE : 100 DK
  ÇEKİM BAŞ. TAR. : 2 EKİM 2006
  ÇEKİM MEKANI : ANTALYA
  VİZYON TARİHİ : 26 OCAK 2007
  KOPYA SAYISI : 200
  OYUNCULAR : TUBA ÜNSAL (Çıtır Özlem), YAĞMUR ATACAN (Fucker Timur), ALP KIRŞAN (Sakar Bekir), SEÇKİN PİRİLER (Bayan Meme), MEHMET ASLAN (Romantik Şovalye), OKAN KARACAN (Dr. Bilgin), SİMGE TERTEMİZ (Bayan Bacak), OĞUZHAN YILDIZ (İddia Selim), GAMZE KARAMAN (İşveli Eda), GÖRKEM GÜRSOY (Ayı Sedat), DUYGU ÇETİNKAYA (Kurdela), OZAN AYDEMİR (Fırıldak Hasan), AYDAN UYSAL (Hip Hop Evrim), BERKE HÜRCAN (Ceyar Şahin), BİROL ENGELER (Red Kit Hurşit), ASLIHAN ERGUVAN (Çıtıpıtı Bade), İRFAN SARUHAN (Urfalı Ziver), BERNA YILMAZ ( Küçük Afrodit), ULAŞ ÖZER (Webcam Kerim) AYTAÇ AĞIRLAR (Urfalı Şehmus),o
  ve
  HANDE ATAİZİ (Seksi Coğrafyacı), CÜNEYT ARKIN (Kick Box Hadi), MUSTAFA TOPALOĞLU (Uzaylı Buda), PAKİZE SUDA (Zor Beğenir Melek), İLHAN DANER (Baston Fehmi), YALÇIN OTAĞ (Şapkasız Çıkmam Şükrü).

  KONU

  Hadi (Cüneyt Arkın) İstanbul Özlem Dersanesi’nin sahibidir. Torunu Özlem (Tuba Ünsal) ile beraber iflas eden dersanelerinin kurtuluşunu öğrencilere promosyon olarak tatil hediye etmekte bulurlar. Dersanenin eski öğretmenlerini de tatil köyüne davet etmeleriyle hikaye başlar. Ancak dersanenin iflastan kurtuluşu için bu tatil promosyonu da yeterli olmayacaktır. Bu arada öğrencilerden Kerem (Mehmet Aslan) ile Özlem (Tuba Ünsal) arasında bir yakınlaşma başlar. Özlem’in dersaneyi kurtarma umudu tatil köyüne gelen bir faks olur. Faks dersaneler arası para ödüllü bir yarışmanın davetini içermektedir. Tuba sonunda dedesini bu yarışmaya katılmak konusunda ikna eder. Öğrenciler ve öğretmenler için eğlenceli ve bir o kadarda heyecanlı macera başlar. Dersanenin geleceği öğrencilerin bu yarışmayı kazanmalarına bağlıdır.

  BİLGİ NOTLARI

  Dürüst bir eğitimci olan Hadi Hoca, dershaneler arası azgın rekabet ortamında rakiplerinin promosyon ve indirim politikalarıyla baş edemez. Sahip olduğu dershane borç batağındadır.
  Son olarak da birlikte çalıştığı öğretmen kadrosu rakip dershaneler tarafından transfer edilince iyice zor duruma düşer. Ancak eskinin en iyi öğretmenleri ve onun can dostları imdadına yetişir. Bunlardan biri olan Fehmi Hoca’nın oğlu Antalya’da bir tatil köyü sahibidir. Promosyon olarak da eğitimin ilk ayının tatil köyünde yapılmasına karar verilir. Gazetelere verilen ilanlara pek çok öğrenci başvurur. Ancak hiç biri bildiğimiz öğrencilerden değildir.Herkes oraya farklı bir nedenle gelmiştir.

  Kazanova Timur (Yağmur Atacan) tatil ortamında olabileceği maksimum kızla birlikte olabilmek için bu dershaneye gelmiştir.

  Romantik Kerem (Mehmet Aslan), bir yıldır platonik aşk yaşadığı Hadi beyin torunu, güzelliği ve davranışlarından dolayı Huri lakabıyla anılan Özlem’e (Tuba Ünsal) duyduğu aşkı ona söyleyebilmek için oradadır.

  Sakar Bekir Alp Kırşan) , bu güne kadar sakarlıkları yüzünden hiçbir kızla birlikte olamamıştır. Bu dershaneye geliş sebebi de bu şanssızlığını kırmaktır.

  Azılı bir üçkağıtçı olan Fırıldak Hasan (Ozan Aydemir, Benimle Dans Edermisin birincisi)) hem tatil yapmak hem de diğer öğrencileri çeşitli biçimlerde dolandırabilmek için gelmiştir bu dershaneye.

  Yedi sülale doktor bir aileden gelen obez, Doktor Murat (Okan Karacan), anatomi bilimi manyağı asosyal bir tiptir ve bu rahat ortamda biraz sosyalleşsin diye ailesi tarafından buraya gönderilmiştir.

  Teknoloji, bilgisayar, internet ve chat manyağı Webcam Kerim (Ulaş Özer) , bu tatil köyünde kızların odalarına kameralar yerleştirip onları, uzay üssü gibi donattığı odasından izlemek istediği için oradadır.

  Ayı Sedat (Görkem Gürsoy) hayatını body buildinge adamış biridir ve bu dershanede vücudunu sergileme imkanı bulacak, bir yandan da eğitim alacaktır.

  Bir futbol ve iddia delisi olan İddia Selim (Oğuzhan Yıldız), futbol ortamından uzaklaşsın diye ailesi tarafından bu dershaneye yollanmıştır ancak unuttukları bir şey vardır: Antalya dünyanın pek çok takımı için bir kamp yeridir ve Selim bu fırsatı kaçırmayacaktır.

  Zengin ailelerin çocukları olan ve bacaklarıyla ünlü Bayan Bacak lakaplı Gamze (Simge Tertemiz), poposuyla ünlü Bayan Popo Eda (Gamze Karaman) ve göğüsleriyle ünlü Bayan Göğüs Berna (Seçkin Piriler) çok yakın üç kız arkadaştır. Üniversite sınavlarında yıllardır çok başarısız oldukları için aileleri onlara tatil izni vermez. Bu dershane fikri en azından bir ay

  için onlara çılgın bir tatil fırsatı sunacağından ailelerini kandırarak bu dershaneye kaydolmuşlardır. .

  Kafasına sürekli taktığı kurdelalar yüzünden Kurdela lakabını alan Yeşim (Duygu Çetinkaya) ve parmak uçlarında yürümesi ve saç atmasıyla ünlü Küçük Afrodit lakaplı Melisa (Berna Yılmaz) ise orta sınıf ailelerin kızlarıdır ve buraya geliş sebepleri tatil, çılgın partiler ve çapkınlıktır.

  Erkeksi konuşması ve tavırlarıyla diğer kızlardan ayrılan ve mükemmel dansettiği için Hip Hop lakabını hak eden Eylem (Aydan Uysal, Benimle Dans Edermisin birincisi ve Nike’ın kızı) bu dershaneye özgür bir ortamda kafasına göre takılmak için gelmiştir.

  Göğüslerinin küçüklüğünden şikayetçi olan Çıtır Bade (Aslıhan Erguvan) ise kendisini sevecek bir erkek bulmak için oradadır.

  Bu çılgın öğrencilerle baş etme işi ise dershanenin sahibi Kick Box Hadi lakaplı Hadi Hoca (Cüneyt Arkın), ağzına geldiği gibi konuşması ve hiçbir şeyi beğenmemesi ile ünlü rehberlik hocası Zor Beğenir Melek hoca (Pakize Suda), Uzay ve Meditasyon takıntısı yüzünden Uzaylı Buda adını alan felsefe hocası Mustafa Hoca (Mustafa Topaloğlu), güzelliğiyle meşhur coğrafya hocası Yıldız Hoca (Hande Ataizi), kafasından çıkarmadığı şapkasından dolayı Şapkasız Çıkmam Şükrü adını alan tarih hocası Şükrü Hoca (Yalçın Otağ, Ateş Böceği Yalçın) ve elinden düşürmediği bastonuyla meşhur Türkçe hocası Baston Fehmi Hoca (İlhan Daner)’ya düşer.

  Çılgın Dersane’nin bütün hayta öğrencileri kendi amaçlarını gerçekleştirmek için yola koyulacak, bazı engellerle karşılaşacak, olmadık komik durumlara düşecek, çok güzel dostluklar kuracak, aşklar yaşayacak ve en önemlisi üniversite sınavından önce hayat sınavına girecek ve bu sınavdan başarıyla çıkacaklardır.
   
 2. CENTAUR
  Online

  CENTAUR Guest

 3. CENTAUR
  Online

  CENTAUR Guest

 4. CENTAUR
  Online

  CENTAUR Guest

 5. emrah
  Offline

  emrah Üye

  Katılım:
  4 Kasım 2005
  Mesajlar:
  943
  Beğenileri:
  124
  Ödül Puanları:
  53
  Cinsiyet:
  Bay
  Meslek:
  Personal Trainer
  Yer:
  istanbul
  paylasım ıcın saol ama duymayan kalmamıstır galıba :D
   
 6. CENTAUR
  Online

  CENTAUR Guest

  Bence duymayan vardır, çünkü bende bugün duydum(veya ben dünyadan bihaber antisosyal bir divaneyim) :oops:
   
 7. Despo
  Offline

  Despo ADMIN Yönetici Admin

  Katılım:
  30 Mart 2004
  Mesajlar:
  7.961
  Beğenileri:
  6.073
  Ödül Puanları:
  123
  Cinsiyet:
  Bay
  Meslek:
  Serbest
  Yer:
  Danimarka
 8. CENTAUR
  Online

  CENTAUR Guest

 9. kliwaj
  Offline

  kliwaj Üye

  Katılım:
  1 Aralık 2006
  Mesajlar:
  271
  Beğenileri:
  42
  Ödül Puanları:
  38
  ben duymamiştim teşekkürler :D
   
 10. goldtrapper58
  Offline

  goldtrapper58 Yeni Üye

  Katılım:
  6 Eylül 2006
  Mesajlar:
  491
  Beğenileri:
  7
  Ödül Puanları:
  0
  bende şimdi okudum tsk ederiz centaur bende bi filmde rol alacam ama söylemem adını :D
   
 11. CENTAUR
  Online

  CENTAUR Guest

  Aaa ben çok merak ettim şimdi hiç olmassa kulağıma söylesen (öm den) :D
   
 12. kaankaplan
  Offline

  kaankaplan Üye

  Katılım:
  25 Ocak 2007
  Mesajlar:
  8
  Beğenileri:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  basın
  Yer:
  ist
  video

  bu notun siteye eklenmesi bence de iyi olmuş
  sanırım filmle ilgili kritikler buraya yakışmaz ama bence görkem gürsoy'un kendisine ait kısa bir filme ihtiyacı var yani sitelerde yer alan kısa filmden daha profesyonel birşeye bu konuda yardımcı olmak isterim
  işim gereği
  duyurulur
  selamlar
   
 13. okaysarac
  Offline

  okaysarac Üye

  Katılım:
  18 Ekim 2005
  Mesajlar:
  336
  Beğenileri:
  28
  Ödül Puanları:
  38
  Meslek:
  Grafik Tasarimci
  Yer:
  Istanbul
  GÖRKEM GÜRSOY (Ayı Sedat)


  Abi nedir bu takma ad olayı ya anlamıyorum. Ben tiplemelerdeki takma adlara takmış durumdayım, her insan tipi yaptığı iş ve görünüşüne göre alaycı bir tavırla hop yapıştırılıveriyor, Tamam bu bir komedi ama gerçek hayatta da azıcık iri biri oldumu hop ayı, dev, balon gibi isimler..Uyuz oluyorum bu işe..Yapımcılara da, bu tipleri yakıştırana da..Oysa orada oynayan arkadaşımızda hiç öle bir hal yok hatta orada oynayan birçok adama bin basar..ama lakaba gel "ayı" ! Varmı böle bişey ya..İyi her vücutçuya böle desinler takılsınlar..Sıkayım topuklarına!..Off sinirimi attım walla ya..
   
 14. kaankaplan
  Offline

  kaankaplan Üye

  Katılım:
  25 Ocak 2007
  Mesajlar:
  8
  Beğenileri:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  basın
  Yer:
  ist
  lakap

  lakap durumu enteresan tabi ama bi sinema filmi sonuçta
   
 15. dexterrr
  Offline

  dexterrr Üye

  Katılım:
  17 Nisan 2006
  Mesajlar:
  542
  Beğenileri:
  262
  Ödül Puanları:
  73
  guzel ben sevdim..

  eglenceli bir film cok sey beklemeyin filmden sadece eglenceli 100dk gecirmek istiyorsaniz gidin....
   
 16. sivasli
  Offline

  sivasli Üye

  Katılım:
  6 Ocak 2007
  Mesajlar:
  771
  Beğenileri:
  253
  Ödül Puanları:
  73
  görkem burdaki verilen resimlerde gözüme kücülmüs gibi geldi.özellikle en allatki rewsimde kollar oldukca define ve yagsiz ama sanki kücük gibi duruyor
   

Sayfayı Paylaş