Görüşlerinizi Bekliyorum

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve halilhanfurkan tarafından 9 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. halilhanfurkan

halilhanfurkan Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Herkeze merhaba.Ben 15 yaşındayım ve VG başlamak istiyorum.1.78 boyunda ve 74 kiloyum.Yaşım tam yerindemi yoksa erken mi ? Dumbel ile çalışmayı ile çalışmayı düşünmüyorum.
    Kendi agırlıgımla çalışmak istiyorum onun için bu işi bilenler bana program hazırlaya bilirler mi ? Yorumlarınızı bekliyorum şimdiden herkeze teşekkürler.

2. Destiny

Destiny Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Evde çalışıp temel oluşturmak için ideal yaştasın. Peki neden dumbbell ile çalışmayı düşünmüyorsun?

3. halilhanfurkan

halilhanfurkan Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Duyduğuma ve okuduğuma göre 18 yaşına kadar dumbell ile çalışmak boyu kısaltıyomuş 18 yaşından sonra gelişim durur ve ozaman başlanırmış. onun için.

4. SlipKnoT16

SlipKnoT16 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa- Ankara(okuyor)
    Dumbell 'ın boyu kısalttıgı felan yok tabi 100 kg lik dumbella squat yapmazsan onuda nasıl yapacaksın onuda bilmiyorum ya neyse :D

5. halilhanfurkan

halilhanfurkan Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Bide şöyle bir söylenti var eger agırlıklarla çalışırsan kasların şişer ama kendi vücut agırlıklarınla çalışırsan kas daha çok güçlenirmiş.

6. Destiny

Destiny Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Sadece söylenti. Dumbbell ile 3-4-5 kg çalışıcaksın.Bu ağırlığı market poşetlerinde de taşıyorsun.Okul çantada da taşıyorsun. Bunlarda o zaman boyunu kısaltır. Zaten boy kısalmaz. SlipKnoT16'nın da dediği gibi squat,deadlift gibi hareketlere ağır girersen boy uzamanı engeller ki zaten yapamazsın.Sana bunları kim diyor acaba hoca falan mı? Millet araştırmadan sorgulamadan atıp tutuyor.

7. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz ;
    Size önerimiz öncelikle forumda bir müddet zaman geçirmeniz, mevcut başlıkları okumanız ve hangi kas grubu için hangi hareketlerin yapılabileceğini gösteren egzersizler bölümünü incelemeniz.

Daha sonra yeni başlamış iseniz forumda 3.aya kadar program kalıpları mevcut onları inceleyebilirsiniz.
    Eğer daha ileri aşamada iseniz diğer üyelerin programlarının yorumlanması için açtıkları başlıkları inceleyiniz.

Hala tereddütleriniz varsa mevcut programınızı ve diğer özelliklerinizi yazacağınız bir başlık açınız ve üyelerimizin yorumlarını almaya çalışınız.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.
    Bodyforumtr Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş