Görüş ve önerilerinizi bekliyorum.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve CeHC tarafından 21 Şubat 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. CeHC

CeHC Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar.. Ben flexor hocanın evde dumbell ile çalışma programını uyguluyorum yaklasık iki ay önce basladım..
    Evde sadece ayarlı dumbell'im var , yastıkları üst üste koyup çalışıyoruz. Yani imkanlar kısıtlı.. Herşeye rağmen çok azimliyim ve bunu başaracağıma inanıyorum. İki ay oldu , geçti.. İlk ay hiç aksatmadım. 1. ay'dan sonra ne olduysa oldu , 10 gün aksattım.. O 10 günden sonra büyük bir azimle tekrardan başladım ve 10 gün boyunca çok ama çok sıkı , hareketleri vücuduma yedire yedire yeniden başladım.. Ardından okul başladı ve herşey alt üst oldu. Yaklaşık 15 gündür çalışamıyorum.. Bugün kendime , vücuduma söz verdim , yarın Allah'ımın da izniyle bir daha bırakmamak,aksatmamak üzere başlamayı planlıyorum.. Düzenli beslenme programımla birlikte..
    Evet arkadaşlar.. Ölçülerimi falan bilmiyorum.. En yakın zamanda alacağım.. Vücudum fit.. Yağ oranım oldukça düşük görünüyor.. Baklavalar şimdi daha da belirgin.. Hiç aksatmasaydım şimdi ne olurdu diye düşünüyorum :)
    Ben omuz , göğüs , mide , pazu , kol çalışıyorum arkadaşlar. İmkanlar bunlara el veriyor sadece.. Omuz ilk ay çalışmadım.. Onun için oldukça eksik görünüyor.. Pasu ve göğüse daha çok ağırlık verdim.. Son kaç antremandır omuz da çalışıyordum.. Bundan sonra da öyle olacak.. Başımda hoca falan yok , benim hocam sizlersiniz.. Bodyforumtr.. O'nun için sizden beklentilerim büyük.. Şimdiye kadar hiçbirşey sormadım , hep okudum. Şimdilik gerekli bilgileri aldığımı düşünüyorum.. Ve sizlere sormak istedim.. Yaş 16 , Boy 1,72 Kg 57-58 (Bu arada yaz'ın 50 kiloydum..)

Saygılarımla..

1 kişi bunu beğeniyor.
  2. fiko444

fiko444 Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    öncelikle azminden dolayı tebrik ederim. kısıtlı imkanlara oranla vücudunun iyi olduğu söylebilir ama sadece bu resme bakarak da yorum yapmak pek mümkün gözükmüyor keşke bir kaç resim daha eklesen

CeHC bunu beğendi.
  3. Kan Mevsimi

Kan Mevsimi Yeni Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Isparta
    Resim ekleme kurallarına bakarak daha farklı açılardan gerekli pozları vererek mutlaka saglıklı yorumlar alabılırsın.

CeHC bunu beğendi.
  4. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    Çok haklısınız,
    Ancak başlık yeni başlayanlar bölümünde açıldığından böyle bir talepte bulunmadık.

Ancak dediğiniz gibi uygun fotolar eklenirse ve başlık kendi vücut resimlerin forumuna girmeye uygun duruma gelirse oraya taşırım.
    Doğal olarak çok daha yapıcı yorumlar gelecektir.

CeHC ve Kan Mevsimi bunu beğendi.
  5. CeHC

CeHC Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Antremanlara bugün başlayacağım. Bir kaç gün sonra yeni fotoğraflar çekeceğim.
    Şimdilik yorumlayabilecek,önerisi olan arkadaşlar varsa buyursun.
    Yorum yapılacak açıklıkta değilse resim , zaten yeni resimler ekleyeceğim..
    Zamanını ayırıp yorum yazma zahmetinde bulunan Fiko,K.Mevsimi ve bonatschi'ye teşekkürlerimi sunuyorum..
    Saygılarımla..

bonatschi bunu beğendi.
  6. CeHC

CeHC Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar ilk mesajımda belirttiğim gibi bu resmi 25 gün önce çekmiştim.
    Aynı gün 3 resim daha çekmiştim , hemen hemen aynı pozlar. Şimdilik bunları da huzurunuzda paylaşıma sunmak istiyorum.. Ta ki yeni fotoğrafları ekleyene kadar..

KOL

7. aycan1903

aycan1903 Üye

Beğenileri:
    367
    Ödül Puanları:
    73
    karnını kıskandım doğrusu, yağ oranının düşük olduğunun sen de farkındasın zaten... yağsız ve protein ağırlıklı beslenme ile çok define bir vücuda sahip olabilirsin... başarılar dilerim!

CeHC bunu beğendi.
  8. CeHC

CeHC Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Günlerdir mide çalışmamama rağmen baklavalar şimdi çok daha belirgin.
    Bu mesajınız beni sevindirdi doğrusu.. Beslenmeme de çok dikkat ediyorum zaten.. Umarım sizde en kısa zamanda o yağlardan kurtulup hedeflediğiniz vücuda sahip olursunuz..
    Herşey gönlünüzce olsun , başarılar diler teşekkürlerimi sunarım..
    Saygılarımla..

9. CeHC

CeHC Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar yumurta hakkında bir sorum olacak , vücuduma yorum yaparken bi kenarda şu soruma cevap yazarsanız sevinirim..
    Ben günde toplamda 6-7 tane yumurta yiyorum , bunun yerine bi arkadaşım bana bıldırcın yememi tavsiye etti , bir tane bıldırcın beş yumurta değerindeymiş.. Proteini falan..
    Sizlerin de görüşünü almak istedim.. Öyleyse bende bıldırcın yemeye başlayacağım..
    Haliyle okul var , sabahın köründe(06.00) üç yumurta yemek oldukça zor olacak benim için..
    Bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum.. Saygılar..

10. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/b-ld-rc-n-yumurtas-t10520.html?t=10520&highlight=b%FDld%FDrc%FDn
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum...esinde-t2763p3.html?highlight=b%FDld%FDrc%FDn

CeHC, diez ve saydam bunu beğendi.
  11. CeHC

CeHC Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Bu akşam çektim arkadaşlar. Diğer pozisyonları da yakın zamanda tamamlıyacağım..

Sayfayı Paylaş