Gögüs kafesi sorunu

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve onurer453 tarafından 19 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. onurer453

onurer453 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Bursa
    Merhaba arkadaşlar fitness sporunu daha önceden de yapıyordum bu forumu takip ederek ama hep ara verdiğim için pek verim alamadım neyse konuya geçeyim göğüs kafesimde öne doğru fazla geniş bu genetiksel veya oturuş bozukluğundan olabilir ben onu yanlara doğru yaymak istiyorum bunun için fitnessea başladım ve hocama sordum kesin bir şey diyemem ama ona yoğunlaşırız cevabını aldım aslında hafif göbeğim olduğu için pek belli olmuyor ama takıntılı hale geldım bu durumun düzelmesı mümkün olur mu cevaplarınız bekliyorum

2. McCurry

McCurry Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    hocan seni geçiştirmiş

3. mmayg

mmayg Üye

Beğenileri:
    130
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    masabaşı iş
    merhaba , göğsü press hareketlerini geniş tutuşla yaparak ve fly hareketlerine ağırlık verereek yayabilirsiniz. antreman sonuna pullover ekleyerek daha toplu bir görünüm elde edebilirsiniz. başarılar.

4. onurer453

onurer453 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Bursa
    teşekkür ederim mmayng başka bi fikre olan var mı arkadaslar ?

5. alper7

alper7 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Sanırım bahsettiğin şey göğüslerinin öne doğru geniş olması değil göğüs kafesinin öne doğru geniş olması. Bu bende de olan bir durum ve geçen ya da geçebilecek bir olay değil deneyimlerime göre. Tanıdığım birkaç kişide de var bu durum. Kendi boyum,kilom civarı insanların yandan iki katı gibi duruşum var. Bu kemik yapısıyla ilgili sanırım. Görüntüyü tek düzeltmenin kaslanmak, kas olmadan kilo vererek incelmeyi deneme sakın ben çok pişman olmuştum, yağsız da olsa hantal bir görüntü oluyor tahminime göre göbeğin tamamen salık olduğunda öne doğru şişkin duruyordur.

Sayfayı Paylaş