Göbekten kurtulmak için?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve bg tarafından 25 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. bg

bg Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Herkese merhabalar. Forumdan çok memnunum ve gerçekten faydalı bilgiler alıyorum. Sizlerden bir konuda yardım isteyeceğim. Yaklaşık bir aydır spor salonuna gidiyorum. 1.85 boyundayım 85 kiloyum ama birazcık göbeğim var. Spor salonunda gerekli aletlerle çalışıyorum ama sizden bunu destekleyecek takviyeler hakkında bilgi istiyorum. Yağ yakıcı cla kullanıyorum. Onun dışında ne kullanabilirim? Ayrıca göbekten kurtulup vücudumu şekle sokmak isteyen biri olarak nasıl bir beslenme önerirsiniz?

Umarım bana yardımcı olacak birisi çıkar, şimdiden çok ama çok teşekkürler..

2. XxBadyxX

XxBadyxX Yeni Üye

Beğenileri:
    308
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Evden
    Bak Ekmek Yeme kepeklisini,Çavdarlısını,tahıllıssını falan filan hepsni komple kes yoksa bi yere varamassın sonra yağ şeker ve tuzdan uzak dur

bende 86 kiloydum 4 ay önce, bak şuan 77 kiloyum çok fena göbek, basen vardı hepsi gitti allaha şkür :)

3. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link : https://www.bodyforumtr.com/vbforum/en-ok-sorulan-sorular-ve-t11375.html

Arama Kelimeleri : yağ, yağ yakımı, göbek, bel

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş