göbekten kilo veremiyorum

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Budu77 tarafından 2 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Budu77

Budu77 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    istanbul
    merhaba beyler,

sürekli ocak ayından beri koşu bandı yapıyorum. bacaklar ve kollar dahil her yerden kilo veriyorum . ama göbekten hiç veremiyorum. hep bacak ve kollar inceliyor. hafta içi her gün 600 kalori eritiyorum. hiç göbekten gitmiyor. yardım lütfen ...

2. jesusking

jesusking Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    koşuya pervane, yanlara eğilme, bisikleti eklemeni tavsiye ederim tüm bunların yanında aşırı kilo varsa beslenmemize dikkat etmeliyiz

3. Bu---RocK

Bu---RocK Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    bira ile alakası varmı acaba ?

4. StormBlast

StormBlast Üye

Beğenileri:
    1.087
    Ödül Puanları:
    103
    Göbekten vermek için beslenme alışkanlıklarınızı değiştirmekten başka bir çareniz yok.
    Diyet > Kardiyo

5. Budu77

Budu77 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    istanbul
    valla beslenme düzgün gibi. sabah yağsız süt ile corn flakes, öğlen salata ve tavuk, akşam köfte ve salata . günde 3 öğün. her gün 2000 kalori üzerinden 1200 alıyorum. 800 calori veriyorum. istisna günler hariç. ama sürekli bacak ve kollardan kilo veriyorum. göbekten veremiyorum. kastan azalmıyor kesinlikle onada dikkat ettim. 1 saat koşu bandında 600 calori yakıyorum. %14 yağ oranı var. ama %6'ya kadar çekmek istiyorum. hafta içi her gün 1 saatte 600 calori yakıyorum. onun haricinde birşey yapmıyorum.

6. thekinger

thekinger Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    38
    Bende seninle aynı dertten müzdaribim.
    twist ve yanlara eğilme hareketi faydalı oluyor.
    Mekik çekmeyede başlasan iyi olur.

7. Budu77

Budu77 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    istanbul
    sadece 1 saat koşu yeterli olmuyor değil mi kardeş? 6.5 hıza 7 ivme verip yapıyorum sporu. günde 2000 kalori üzerinden 1200 alıyorum gerisini veriyorum. istisna günler hariç... 2 haftada bir arkadaşlarla buluşuyorum. pizza falan yiyorum. onun haricinde her dakika zeytinyağlılar salatalar vs tüketiyorum. ama sürekli bacak ve kollardan veriyorum. göbekten veremiyorum. mekik falanda yapmadım hiç. sürekli 1 saat 6.5'a 6 ivme yapıp eritiyorum. bacaklar ve kollar inanılmaz inceldi. fakat göbek hala aynı.

Sayfayı Paylaş