göbekteki yağlar

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve darklaw tarafından 9 Ocak 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. darklaw

darklaw Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar yaklaşık 1.5 aydır spor yapıyorum 5.5 kilo filan verdim bu süreçte bacaklarım filan baya inceldi yağ açısından ama göbekteki yağlar gitmiyor haftada en az 4 gün spor yapıyorum 25 dakika koşu 20 dakika bisiklet ağırlık çalışması en sonda 4x25 olmak üzere 3 tane farklı karın hareketi yapıyorum tuz şeker abur cubur ekmek vs bişey kullanmıyorum yemekleri kendime göre ayrı çok az yağlı yapıyorum hergün 2 litreden fazla su içiyorum ama karın bölgesinde herhangi bir değişiklik olmuyor daha çok mu erken yada yaza kadar bu çalışmayla göbeği eritebilirmiyim veya tavsiye ettiğiniz birşey varmı teşekkürler şimdiden

xfifix bunu beğendi.
  2. oktayd

oktayd Yeni Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    0
    aynı durumdayız :)
    ustalar cevap verirse iyi olacak sanırım.
    cardio ve zamana ihtiyacımız var sanırım :/

darklaw bunu beğendi.
  3. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Göbek eritmek sabır isteyen bir iş öyle kolay kolay erimiyor malesef. 1.5 ay hem çok erken bir süre. Siz diyetinize ve kardiyoya devam edin eninde sonunda o göbek eriyecektir

darklaw bunu beğendi.
  4. darklaw

darklaw Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    rajev çok teşekkür ederim cvp yazdığın için bende aslında kısra bir süre diye düşünmüştüm ama sormak istedim yani haziran ayına kadar bu şekilde devam edersem gözle görülür bişeyler olur herhalde

5. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Benimde hedefim hazirana kadar fit bir vucüd elde etmek. Ben sizden sabırsızım sürekli kendimi kontrol ederim. Bazen diyetimi çok ağırlaştırırım. Zaten durumu hızlandırmak için yağ yakıcıda kullanıyorum :)

Hymenalos ve darklaw bunu beğendi.
  6. dishiwelet

dishiwelet Üye

Beğenileri:
    528
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    fitness antrenörü
    Yer:
    antalya
    öncelikle beslenmene cok dikkat etmen gerekiyor göbek ilk yag yapan yer ve en son en zor giden bölgedir ciddi bir sabır gerekiyor ve zaman gerekiyor cardio ve diyete devam tabii antrenmanlarıda aksatma sakın eninde sonunda eriyecek uzun zaman alsada

Bozo-Baku, darklaw ve onurr_535 bunu beğendi.
  7. oktayd

oktayd Yeni Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    0
    valla önümüzde şunun şurasında 3 ay 4 ay kaldı :)
    katı diyet ve cardio devam edecek o zamana kadar umarım erir.

darklaw bunu beğendi.
  8. CaglarYildiz

CaglarYildiz Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi
    Yer:
    Ankara
    sıkı idman yapıyosun kardiyonu yapıyosan ve beslenmende uyman gereken kurallara uyuyosan zamanla o göbek erir ve sonrasında da çalıştığın kasların ortaya çıkar bunun için tabikide zaman gerekir oyle bir iki ayda olcak iş değil

darklaw bunu beğendi.
  9. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    Meyvelerini almayua başlamışsınız zaten ..1,5 ayd a5 kilo sağlıklı ne az ne fazla..bvence karar ..

Göbek kısmı en son eriyecek olan kısımdır en çok en erken vermek istediğimiz alan ,ancak ne yazıkki en son eriyecek ve en son eıkılaşacak alan yine orası ;)

Pes etmeden aynı istikrar ile devam ederseniz yaza kadar daha iyi olacaksınızdır ...

Birde şöyle bir durum var buna dikkat etmeniz gerekir ;

Kilo vermeye başladığınız ilk 1 veya 2 ayhızlı verilen kiloları takip eden 3-4-5 aylarda aynı miktarda vermeyebilirseniz sakın moral bozmayın..

Çünkü vücut her ay aynı tepkiyi göstermeyecektir..yavaşlayacaktır kilo vermeniz,ancak bu demek değildirki bundan sonra kilo veremeyeceksiniz...tabiki vereceksiniz ama yavaş yavaş olacaktır bu olay..

unttum biran yazdıkça yazdım :)

koaly gelsin....

Azi ve darklaw bunu beğendi.
  10. darklaw

darklaw Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar çok teşekkür ediyorum yorumlarınız için hep boşa çalışıyomuşum gibi geliyodu çalışmaya devam yaza kadar iyi bir vücut inş. haziran ayında resimleri atıcam before after tekrar tekrar herkese teşekkür ederim

11. SkinHead

SkinHead Yeni Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    ben göbeği erittim ama belimin yanları kaldı onlar nasıl eriyecek acaba bilen varmı :(

12. heldic

heldic forum Kurdu

Beğenileri:
    1.118
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    izmir
    yag yakimi icin et etkili olan beslenme seki low carb yani dusuk karbonhidrat li beslenme sekli dilerseniz deneyebilirsiniz

13. skaron

skaron Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bende aynı durumdayım boy 1.83 kilo 68 e düştü sürekli iniyo aşşa doğru 3 aydır yapıyorum yaklaşık 73-76 arası oynayan kilom vardı göbek bölgesinden 9cm verdim ancak bakınca şöyle aynı duruyo gözüme sanki hiç fark yokmuş gibi haliyle insan sinirleniyo lan ol artık yeter gibisinden her gün mezro elimde sağımı solumu ölçer durumdayım bu sabah 89 a düşmüş ilk ölçtüğümde tabi yemekten sonra ve tamamen şişirmiştim acaba içime cekermiyim felan diye 2-3 şekilde ölçüyodum normal halinde 99-100 gibi cıkıyodu 90 altına düşürecem diyodum şimdi bakıyorum ve 85 diyorum ve kendimi şöyle bi incelediğimde ulan ne psikopat adamsın takıntı olm bunlar diyorum ama nafile

alkol almaz oldum sigarayı bıraktım tabi şekeri ekmeği(ara sıra çavdarlı hariç) tuzu yağı(günlük 30-50 gr alıyorum) eti unluları abur cuburu bıraktım hedefim şimdi 85e inemk göbek 85 e düştüğünde bakim 80 diycemmi bide ölçüsü düştükçe benim gözüme büyüyomuş gibi geliyo yağ yakıcı kullanmaya başladım bu arada 10 gündür motive olsun diye kullanıyorum acıkcası daha cabuk olsun gibi

14. xfifix

xfifix Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    bende 1996 doğumluyum 171cm boy 72 kiloyum benimde sorunum aynı göbekde yağlanma banada yardımcı olabilirmisiniz ne tür hareketler yapmalıyım nasıl beslenmeliyim ? şimdiden teşekkürler

15. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Hiit kardiyo yapın :)

16. oktayd

oktayd Yeni Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    0
    önceleri 10-12 seviye de 30 dakikaya yakın koşardım
    artık 1 dakika 6 4 dakika 12 şeklinde koşuyorum *4 olarak toplam yirmi dakika sürüyor ama yoruyorda baya.

fakat vucuda bakınca göbek kısmında eşofman ipi tarafında yağ tabakası var fakat yanlara baktıgımda kemikler gözüküyor.

sanırım hacim alınca o göbek gidecek

Sayfayı Paylaş