Göbekteki Deriyi İnceltmek İçin Yapılması Gereken Nedir?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Altay ŞEngür tarafından 25 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Altay ŞEngür

Altay ŞEngür Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Öncelikle herkese merhabalar. 1.80 boyundayım ve 72 kiloyum, %13.3 gibi bir yağ oranım var. Yaklaşık 1.5 senedir sporla ilgileniyorum. Evimde p90x ve p90x-3 programlarını yapmaya çalışıyorum. Geçen yaz 3.5 aylığına Amerikaya gittim ve maalesef yaklaşık 9 kg kadar aldım(66kg - 75kg). Döndükten sonra salona yazıldım 3 ay kadar ve CLA kullanımı ile birlikte 65 kiloya kadar tekrar indim. Daha sonrasında protein tozu ve BCAA aldım ve şu an 72 kiloyum. Fakat sorun şu ki göbekte bulunan deriyi bir türlü inceltip, karın kaslarını öne çıkartamadım. Aslında şöyle de bir sorunum var, yaklaşık 2 aydır KPSS dolayısı ile evde masa başında ders çalışıyorum ve 1 ay kadar daha çalışacağım, yani zamanımın çoğu masa başında geçiyor. Biraz da bu nedenle bu derinin incelmediğini düşünüyorum. Beslenme olarak elimden geldiğince yağlı ve şekerli besinlerden kaçınıyorum. Sabahları klasik yulaf ezmesi + light süt, yumurta ve lor yiyorum. Öğlen ise ya bulgur pilavı üzerine tavuk ya da buğday makarna ile ton balığı yiyorum. Akşam da ev yemeği yiyorum. Ara öğünlerde de badem, fındık, fıstık yerim. Yani öyle çok fazla bir kalori almıyorum aslında günlük olarak fakat dediğim gibi Amerika ' da yenilen şekerli, yağlı yiyeceklerden ve alkolden alınan o göbeği veremedim. Protein toz olarak içinde yağ ve karbonhidrat olmayan ISO-100 aldım. Şu an evimde p90-x3 yapıyorum yaklaşık 3 aydır. Masa başında zaman geçirdiğim de göz önüne alınırsa benim nasıl bir program uygulamam gerekiyor acaba, fikirleriniz nelerdir?

Şimdiden teşekkür ederim.

Sayfayı Paylaş