Göbeksiz Kilo Almak

Konusu 'Kadınlara Özel - Fitness ve Antrenman' forumundadır ve rafflesia_zaman tarafından 22 Aralık 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. rafflesia_zaman

rafflesia_zaman Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mrb ben yeni üye oldum. sormak istediğim birşeyler var :D
    1.56 boyunda 43 kiloyum ; ama yine de göbeğim var a32
    ben kilo almak istiyorum ; çünkü kaslarım çok güçsüz ve çok zayıf görünümlüyüm yaşım olduğmundan çok daha küçük görünüyor bu yüzden.
    omuzlarım çok dar ve vücudum çok yumuşak. hem sıkılaşmak istiyorum hem erkeksi olmaktn uzak kaslarımı güçlendirmek istiyorm hem de fit bir vücuda sahip olmak... kiloyu ttamamen göbekten kalça ve iç bacaktan alıyorum...
    çok çabk kilo alıp veririm bir haftada birkaç kilo alıp verebilirm bu bana bağlı ama bu defa da vücut sarkıyor. o yüzden egzzersiz yapmak istiyorum ama ev imkanlarıyla yapabilirm ancak,koşu dahil başka şekilde spor yapamıyorummm.
    ve diyet listesi hazırlayacak vaktim de olmuyor 21 yaşındayım ve kendğime özel yemek yapacak kadar yemek bilgisine de sahip değilim :)
    ben ne yapmalıyımmmmmmmmmm kilo almak istiyorum ama alınca sadece göbek yapıyorum :((((

2. wearyfeat

wearyfeat Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    hmm.ama spor yapmadan istediğin görünüme kavuşman zor.en azından koşmalısınki ve bisiklet kullanmalısınki baldır ve kalçalarındaki yağ oluşumu en aza insin...

3. rafflesia_zaman

rafflesia_zaman Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yoo mesela plates yapabilirim ama başka bişey yapamamm... koşamam ve bisiklet süremem imkanım yok.:(

4. wearyfeat

wearyfeat Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    1. hafta 3*10
    2. hafta 4*15
    3. hafta 5*20

1. hafta 3*10
    2. hafta 4*15
    3. hafta 5*20

1. hafta 3*10
    2. hafta 4*15
    3. hafta 5*20

1. hafta 3*10
    2. hafta 4*15
    3. hafta 5*20

1. hafta 3*10
    2. hafta 4*15
    3. hafta 5*20

kalça baldır eritmede sıkılaştırmada faydasını görürsün inan.üşenmeden yaparsan tabi.

1-Düz bir yere sırtüstü yatın ve bacaklarınızı kıvırın. Tabanlar yere bassın.
    2-Başınızı kaldırın ve görünmez bir ipe tırmanıyormuş gibi yapın.
    3-Aynı Hareketi diğer kolunuzu yukarı uzatarak tekrarlayın. Vücudunuzu kaldırabildiğiniz kadar yukarı kaldırın.10 kez tekrarlayın bu hareketi. Sonra sırtüstü uzanın ve birkaç kez derin nefes alın…
    4-Şimdi tekrar iki elinizle bacaklarınızı kavrayın ve kendinize doğru çekin.
    5-Başınızı dizlerinize doğru kaldırın. 10′a kadar sayın. Başınızı yavaşça yerine bırakın. Birkaç kez derin nefes alın…
    6-Bacaklarınızı tekrar bükerek ama bu sefer yere paralel olarak kaldırın. Ellerinizi Başınızın arkasında bağlayın.
    7-Başımızı hafifçe kaldırıyoruz. Sağ ve sol ayağımızın parmak uçlarını sırayla yere değdiriyoruz. 15 kez bu işlemi tekrarlıyoruz. Bir ayağımızı yere değdirirken diğeri başlangıç pozisyonunda bekliyor.
    8-Başımızı yere koyuyoruz. Bacaklarımızı birleştirip yukarı çekiyoruz. Ellerimiz gergin yanlara açıyoruz.
    9-Derin nefes alıyoruz. Nefesimizi verirken bacaklarımızı sola yatırıyoruz. Başımızı sağa çeviriyoruz. Derin nefes alırken başlangıç pozisyonuna dönüyoruz. Aynı hareketi diğer yöne doğru doğru yapıyoruz. Bu hareketi de 5 kez tekrarlıyoruz.

rafflesia_zaman bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş