Göbek yapmadan ektomorfluktan çıkmak

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve kaanbb11 tarafından 12 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. kaanbb11

kaanbb11 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhabalar, 15 yaşındayım, boyum 1.74- 1.76 civarı ve yaklaşık 63 kiloyum 2 ay FleXoR'un ev programlarını yaptım, göğüslerimde kollarımda ve omuzlarımda oldukça gelişme kaydettim ancak ektomorf olmak insanın hevesini bir hayli kırıyor, sorum beni ektomorfluktan çıkaracak bir beslenme programı var mı?

hyper_

Edit: Bu arada kilo almak istediğimde, yani fazla yediğimde yediklerim göbeğimi şişirmekten başka bacaklarımı kalınlaştırıyor o kadar.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 19:10 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 18:54 ----------

Fazla dar olmayan bir t-shirt giydiğimde bile omuzlarım ve göğüslerim gayet belli oluyor ama bu ektomorfluk herşeyi bozuyor.

Son düzenleme: 12 Eylül 2013
  2. TheBlack_D-D_

TheBlack_D-D_ Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sochi
    Güzel bir salona yazılıp profesyonel yardım alman bence senin açından daha faydalı olacaktır. Burada kimse seni gerçekte bilmiyor. Vücudunun durumu yağ oranın vs hiçbirşeyi biz bilemeyiz ancak gideceğin salondaki hocan bunlara göre bir program çıkarır sana. Ayrıca ektromorflar öyle kolay kolay göbek yapamaz. Kolay kolay kilo da alamaz ama spor yapıp aldılar mı bence uzun vadede en estetik vücut ektomorfların oluyor. Kıymetini bil, ve profesyonel yardım al

3. kaanbb11

kaanbb11 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Pekii üstadım Adana Golden Life spor salonu hakkında bir bilginiz var mı acaba? hyper_

4. TheBlack_D-D_

TheBlack_D-D_ Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sochi
    Maalesef ben istanbuldanım fakat bilenler çıkacaktır illa

5. BisikletciMert

BisikletciMert Üye

Beğenileri:
    135
    Ödül Puanları:
    53
    Bende senden 1 yaş büyüğüm benimde boyum 1.74-176 civarı kilom 68 almak istiyom göbeksiz herkes göbek çıkar diyo ama

Sayfayı Paylaş