Göbek, yan kısımlar ve göğüs ne kadar zamanda çıkar?

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve atesdagli tarafından 23 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. atesdagli

atesdagli Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    38
    Merhaba arkadaşlar, abiler ve kardeşler ben spor yapmaya 2009 eylül ün birinci günü başladım yani bu ayın sonunda beş ay tamamlanacak ben 26 yaşında 180 boyunda bir adam ım 2009 haziran ayının başında tam 135 kilo idim bu gün itibari ile yani 23/01/2010 cumartesi 115 KG ım evet daha öncede söylediğim gibi eylül ayında bir spor salonuna yazıldım ve oraya devam ediyorum epeyce de kılo verdim fakat bu spor sabır isteyen bir spor her şey bir anda olup bitmiyor kararlı, azimli, istekli olmak gerekiyor fakat benim siz bilen arkadaşlarıma sormak istediğim konu göbek ve çevresi ne kadar sürede daha şık ve düzgün bir görüntüye kavuşur ayrıca göğüs üzerindeki yağlar ne kadar zamanda erir ve ne kadar sürede çok iyi olmasa dahi en azında itici görünmeyen düzgün bir vucuda kavuşurum biliyorum ki her insanın metabolizması farklıdır ve her insan farklı sürelerde istediği vucut a kavuşur ama ortalama olarak bilenler varsa bilgilendirirler ise çok sevinirim şimdiden yardımcı olacak olan herkese teşekkür ediyorum hayatınızda her zaman spor un olmasını temenni ediyorum.

NOT: Ben kesinlikle zayıflamama yardımcı olması amacı ile ilaç veya yağ yakıcılar kullanmıyorum doğal yollardan zayıflamak ve iyi görünen bir vucut a sahip olmak istiyorum.

2. mrgreen

mrgreen Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    Valla herkesde farklı sürelerde gelişir. Yani 1 ay sonra şu olacak, 2 ay sonra şu olacak diyemeyiz. Çoğunlukla mükemmel bir vücuta disiplinli çalışarak ve iyi beslenerek 4 senede ulaşılır diyorlar tabi bazıları 2 senede epey vücut yapabiliyor...

atesdagli bunu beğendi.
  3. atesdagli

atesdagli Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    38
    teşekkür ederim mrgreen ilgilendiğin için

4. Kairon

Kairon Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Özel sektör
    Yer:
    Istanbul
    Merhaba atesdagli,

Disiplinli bir çalışma ve buna bağlı sağlıklı bir beslenme ile 1,5 senede fit bir vücuda doğal yollardan sahip olmak mümkündür.

Göğüs üzerindeki yağlar, onlarda vücudun her bölgesinden yağ kaybetmeye başladığında oradan da gözle görülür şekilde yağ kaybedecektir. Bölgesel zayıflama diye bir olaya ben inanmıyorum. Her ağırlık antremanından önce yapacağın en az 20 dk'lık kardio çalışması, bundan sonra yapacağın her ağırlık hareketinde yağ yakmanı devamlı kılacak ve kolaylaştıracaktır.

Sağlıklı ve başarılı çalışmalar.

atesdagli bunu beğendi.
  5. rodenward

rodenward Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    0
    ben de 2009 haziranda 135 kiloydum, eylul 1de spora basladım, şu an 100 kiloyum. sana tavsiyem superset veya triset idmanı yap, neredeyse dinlenmeden tum kasları çalıştır, ertesi gun cardio, ertesi gun gene tum kasları çalıştır. çok işe yarıyor. basarılarç

atesdagli bunu beğendi.
  6. snnozlm

snnozlm Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    semfb ' nin gelişim günlüğüne göz gezdirmeni tavsiye ederim. Takdir edilesi sayılı kişilerden bence. Sana da başarılar dilerim.

İyi sporlar...

atesdagli bunu beğendi.
  7. gurkanisevic

gurkanisevic Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    atesdagli arkadaş şu anda ne durumda acaba? 180cm boy 90 95 kg ise çok güzel olur...

atesdagli bunu beğendi.
  8. atesdagli

atesdagli Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    38
    arkadaşlar semfb nin gelişim günlüğüne nasıl ulaşabilirim acaba?

9. ngt_psy

ngt_psy Üye

Beğenileri:
    110
    Ödül Puanları:
    53
    Body'ye başlayacaksanız bunu üniversite gibi düşünmeyin. 4 sene okudum bitiriyorum değil, her zaman ömür boyu spor+ body yapmak gerekir. Yoksa 4 senede yaptıktan sonra bırakırsanız daha kısa sürede sönecektir. O yüzden kaç senede olur değil de siz bir yaşam tarzı yaparsanız benim gibi hiç öyle strese girmezsiniz. 1 senede olmayan var moralini bozup bırakabiliyor sporu da.

atesdagli bunu beğendi.
  10. atesdagli

atesdagli Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    38
    İlgilenen yorum yapan yardımcı olmaya çalışan bütün arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

Sayfayı Paylaş