göbek ve karın kasıı yardımm :(

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Safak16 tarafından 19 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Safak16

Safak16 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    sadece mekikte değil çeşit çeşit karın kası hareketi yapıyorum adonisler için alt karın kasları içinde yapıyorum zamanla çok şükür sertleştiler ama tabiki göbekten bellli olmuyolar çok çok uğraşınca sıcakken sıkınca az çok görünüyorlar, şunu anlamıyorum göbek eritmek için kardiyo diyorlar ama tüm vücudum gidecek o zamanda zaten ben ektoyum tüm kilo göbekte ,ben zayıfım ama göbek çok yağlı 80 kilolular göbeği gibi halbuki 60 kiloyum düşünün,

hacim için karboluda yemem gerek,makarna pilav et v.s ne yapacağımı bilmiyorum yardım edin,kalorılı beslenmesem zaten inceyim hacim alamıycam incecik kalıcam, kilolular gibi zayıflayama çalışıp karın kası çıkarıyım diyorum zaten çok inceyim zayıfım bölgesel vermede yok?? ne yapacağım bilmiyorum yardım edin :(

2. Halili İbrahim

Halili İbrahim Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci Uni
    Yer:
    Gaziantep
    Karın kasları
    Abdominaller ve Adonisler
    %75 Beslenme
    %25 İdmanla oluşan kas gurubudur

Definasyon dediğimiz zaman içersinde yani yaza doğru oluşan süreçte Bodyciler Kütle artışı değil genellikle Definasyon olan yani yağlardan kurtulup görünüşlü adelelere sahip olurlar
    Yani Karın kası için sabretmelisin .... Beslenmene çok dikkat et karın egzersizlerini düzenli yap Vücuttaki yağları attıkça karın kasların belirginleşir
    L-Carnitine kullanmanı tavsiye ederim

Sayfayı Paylaş