göbek sorununu nasıl çözebilirim ?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve by_scorpion tarafından 6 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. by_scorpion

by_scorpion Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle böyle güzel bi forumda bulunmaktan mutluyum ve tecrübeli arkadaşlarımdan yardım bekliyorum.

arkadaşlar ben 18 yaşında 180 cm boyunda bi gencim. benim sorunum şu, kilom kışın 93 kg dı. fakat şuan 80 kg.yaklaşık 5-6 ayda 13 kilo verdim.bunu vermemin en büyük sebebide yemek saatlerimdir.çünkü ben önceden kahvaltı yapmazdım öğlen 12-1 arası kahvaltı gibi yapardım. sonra gece 22,00 gibi yemek yer yatardım.tabi ki bu şekilde olunca kilo kaçınılmaz oldu benim için. en başta yemek saatlerimi düzellttim ve bu sayede 13 kg verdim. ama en büyük sıkıntım 80 kiloda takılıp kalmam. 13 kg verdim fakat sanki hiç kilo vermemişim aynı kışın ki halimdeymişimi gibi göbeğim acayip sarkımıiş bir şekilde.bu göbek sorununu nasıl çözebilirim.ne tür aralıklarla egzersizler yaparak öncelikle göbeğimi eritebilirim ve şekillendirebilirim.bu egzersizleri evde yapacağım fakat şimdilik kışın iyi bir spor salonuna gideceğim şuan için işlerin yoğunluğundan evde çalışmam lazım..! evimizde havuzda var sabah erkenden yüzsem bana faydası olur mu ? göbek eritme yönünden ? 80 kilodan 65-70 kiloya nasıl düşebilirim ?? ben aşırı bi şekilde kaslı bi insan olmak istemiyorum halterci olamyacağım sonuçta :) plaj vücudu dedikleri şekilde fit görünümlü olması yeter omuzlarım zaten geniş yapılıyımda fakat göbek sorunum büyük özellikle oturunca çok sarkıyor :( buda beni üzüyor özellikle kız arkadaş olaylarında :( bana yardımcı olacak tüm arkadaşlara teşekkkür ederim.herkese iyi günler. ;)

2. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş