Göbek sorunu, eritme, Hangisi sizce ?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve yilmaz568 tarafından 22 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. yilmaz568

yilmaz568 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  2. Azi

Azi Yeni Üye

Beğenileri:
    2.003
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    mekik göbek eritmez diet kardiyo lazım sana

canavar bunu beğendi.
  3. yilmaz568

yilmaz568 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bırak Allah aşkına şakamısın nesin gereksiz yorum yapıp duruyorsun.Şu yazdığına inandın mı sen ?

4. Azi

Azi Yeni Üye

Beğenileri:
    2.003
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Diet ve kardio yaparak yağları eriticen mekik yaparak kasları ortaya çıkarıcan.yoksa günde binlerce mekik çek o göbek erimez

5. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    gobek varsa makıne işe yaramaz gıdıp kardıo yapman gerekıyor karıdonun ardından mekık cekersınız ayrıca normal mekık daha ıyıdır.

6. yilmaz568

yilmaz568 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  7. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Mekik çekmeyi kolaylaştırıyor olması daha çok işe yaradığı anlamına gelmiyor

2. bızım akrabalarda vardı deneme amaclı cektım fakat kalkarken yaylı mekanızma yardım edıyor yanı pek güc harcamıyorsun bu yuzden normal mekık en ıyısıdır neden normal mekık cekmıyorsunuz sırtınıda rahatsızlıkmı var?

8. SteeLHammeR

SteeLHammeR Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    53
    Öncelikle şunu unutmayın. Burada yardım isteyen soru yönelten sizsiniz. Ve arkadaşlarımız ellerinden geldiğince yardım etmeye çalışmışlar ve gayette doğru bilgiler vermişler o yüzden çok bilmişliği bi kenara bırakın yardıma ihtiyacı olanın siz olduğunuzun farkına varın. Sorunlarınızı saygı çerçevesinde ve sakin bir şekilde anlatınız. Eğer aynı nitelikte bir cevap istiyorsanız bence siz konu başlığınızı okumayı deneyin çünkü orada ERİTME yazıyor. Şimdi konumuza geri dönelim. Arkadaşlarımız doğru olanı söylemişler. Kardio ile karın eritilir, karın egzersizleri ile karın kasları belirginleştirilir. Yağ oranınız %10 civarıysa günde 1000 tane mekik çeksenizde faydasız kalacaktır gözükmeyecektir. O yüzden herşeyden önce uygun yağ oranı lazım. Sonra karın egzersizleri ile kas kütlesini arttırıp belirginleştirmek gerekir. Sizin sandığınızın aksine sadece mekikle olmaz bu iş. Anlıycağınız gösterdiğiniz aletler çöp. Mekik sadece karın egzersizinin bir bölümüdür. Birçok Abs hareketi yapmanız gerekecek. Bunun için herkesin aşağıdaki videoyu izlemenizi tavsiye ederim. Çok yararı dokunacaktır. İyi çalışmalar.
    http://youtu.be/vkKCVCZe474

canavar bunu beğendi.
  9. yilmaz568

yilmaz568 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Beni eleşirmene rağmen yorumunu çok beğendim.Sinirlendiğim nokta şuydu.Soruyorum 2 seçenekten hangisini alayım diye, okumamış gibi davranıyorlar.Bizde biliyoruz kardiyonun ne demek olduğunu.Neyse tesekkurler güzel cevabın için, kalbini kırdığım olduysada kusura bakmasın.

10. Azi

Azi Yeni Üye

Beğenileri:
    2.003
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Bizde sana diyoruz ki arkadaşım bunlara boşuna para vermene gerek yok.Sen diet-kardiyo yapmadığın zaman gene karındaki yağlar erimeyecek,paran da çöpe gidicek.Mekik aletini karın kaslarımı belirginleştirmek için istiyorum deseydin bizde sana 2 üründen birini tavsiye ederdik

11. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    o iki alette işe yaramaz mekıgı uzan yere yada sehpaya oyle cek bu aletı bende kullandım nortmal mekıkın etkısını vermıycek ama ben alıcam dıyorsanız sız bılırsınız.

Sayfayı Paylaş