Göbek sarkıklığı yağmı?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Rambo16 tarafından 14 Şubat 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Rambo16

Rambo16 Üye

Beğenileri:
    1.164
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    La Paz
    Beyler benimde küçük ölçüde göbek problemim var.Fakat diğer arkadaşlardan daha farklı yani okumadan kestirip atmayın..

Şimdi ben Turkish steel bulk yaptım doğal olarak göbekte çıktı her neyse bende tabi kafaya taktım göbeği yağ yakımına yönelik haraket egzersiz v.s + karın kasları için düzenli mekik çekmeye başladım..Başlarda karın kaslarımı sıktığım zaman göbek çevresindeki yağlanan kısım iki avucumun içini rahat dolduruyordu zamanla eriye eriye iyice küçüldü şu an o bölgeyi parmak uçlarımla zor tutuyorum.. Fakat yine göbek var. Yağ değil ne desem iç organlarım mı sarkıyo nedir anlamadım..Bakın göbeği içime çekmek demiyorum sadece karın kaslarımı sıktığımda bile tam istediğim karın fakat bırakınca yan profilden güzel durmuyor ne yapmamı önerirsiniz???

2. jimraynor

jimraynor Üye

Beğenileri:
    961
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Endüstri Mühendisi
    Yer:
    Antalya
    Göbeğin hemen alt kısmında olan bölümden mi bahsediyorsun. Sarkma gibi duruyor fotoğraf koyarsan net birşey söyleyebiliriz.

3. Rambo16

Rambo16 Üye

Beğenileri:
    1.164
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    La Paz
    şu an foto koyamam ama göbek deliğinin çevresi..

Jimraynor bu arada gt üye olmuşsun yakışır zaten sürekli herkese yardımcı olmaya çalışıyordun helal..

Son düzenleme: 14 Şubat 2011
  4. flixir

flixir Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    koşu yapıyor musun?

5. flixir

flixir Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    soruma cevap vermemişsin ama koşu yaparsan düzeleceğini düşünüyorum..ayrıca günün çoğunu oturarak geçiriyorsan yine bu sonuç olabilir..

6. Rambo16

Rambo16 Üye

Beğenileri:
    1.164
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    La Paz
    kusura bakma flixir pek bakamadım foruma.. Koşu yapmıyorum fakat günde üç kere /okul/ öğle yemeyi /okul/ şeklinde 2 büyük bayırı inip çıkıyor ve bolca yürüyorum ama doğal yoldan protein almak sanırım beraberinde bol kaloriyide getiriyor..

Sayfayı Paylaş