Göbek Nasıl gider ? Yardım edin

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve eglennet tarafından 20 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. eglennet

eglennet Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    16
    Arkadaşlar nerdeyse 4 Aydır Body yapıyorum ,Karbinhidrat olsun protein olsun alıyorum , Günlük gereksinimden 100-200 kalori kadar fazla almaya çalışıyorum hep, Sorun şuki Bu yediklerim göbege gidiyor :D
    Kollarım zayıf,Yüz zayıf,Bacak zayıf, Yemesem hepten çöküyorum yiyince göbege gidiyor,
    Ögünlerimi o kadar böldümki artık kaç ögün oldugunu şaşırdım ne yaptıysam olmadı 4 aydır göbek yerinde sayıyor.
    5-6 Ögün şeklinde yiyorum.Bu Göbek ne ayak gitmiyor, Bana hem yeme hemde hareket olarak göbegi küçültme konusunda tavsiye verirmisiniz.
    Bide şunu söyleyim Göbegin tam alt kısmı Tabiri caiz göbek deligi ve çevresi olan kısım kaldı gitmiyor, :D:D

2. Schwarz

Schwarz Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    28
    Aynı sorun bendede var kardesim :) 4.ayım kilo alıcaz diye yüklendik karbonhidrata 0 göbekliyken göbek ve g*t büyüdü simdide eritmek icin ugrasiyorum

3. Burak Can

Burak Can Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    28
    Yağ yakım günlüğü diye bir başlık var o başlık altında konular var bence inceleyin.

4. eglennet

eglennet Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    16
    Ya Hocam bende g.tde yok ya göbek çıkıyor ne yesem göbege gidiyor,:D:D

5. Kursat38

Kursat38 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    Karbonhidrat miktarını fazla alıyorsanız bunu vücut kullanamaz ve yağa dönüşür fazla alın derken proteini fazla alın günlük ihtiyacınızında 500 kalori üstüne çıksanız yeterli vücudun belli bir kas yapabilme kapasitesi vardır bunu zorlarsanız aldığınız kilolar göbek çevresinde toplanır.Göbek için en etkili yöntem kardiyo ve beslenme düzeni cerrahi yöntemler dışında başka bir çözümü yok.

6. eglennet

eglennet Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    16
    Hocam zaten Günlük limitin üstüne en fazla 100-200 Çıkıyorumdur,

Sayfayı Paylaş