göbek gitmiyor

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve muziferin1 tarafından 7 Ocak 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. muziferin1

muziferin1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar yine ben ve tabiki bir soru :) benim kilo 94 tü diyet yapıyorum allaha şükür 81 i dün gördüm :) fakat göbek hiç gitmiyor yani görünüş olarak azcık bile ufaldığını düşünmüyorum ben 72 kilo seviyesine inmeyi planlıyorum acaba bu göbek böyle kalacak mı ? birde ben diyet yapıyorum ideal kiloma ulastıgımdada diyete devam mı edecegim bunu merak ediyorum bizim antreman koçu devam edeceksin diyor ama ben sizlerede danışmak istedim bu konuları

2. colkurduu

colkurduu Üye

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    53
    yani ideal kilona ulaştıktan sonra tekrar yedıklerıne diakkat etmezsen zor verdiğin kiloları cabucak alırsın endişelenme;)
    göbek tabiki erir ama diyete devam etmelısın

3. neverzz

neverzz Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    38
    İsterseniz 60 kilo olun o göbek yine kalıcak emin olun.Tek yolu var diyet ve sağlam kardiyo

4. onurr_535

onurr_535 Üye

Beğenileri:
    434
    Ödül Puanları:
    73
    kas oranın artıkca ve yag oranın dutukce gıdecektır 72 olunca gıder ama sanırım zayıflarken bı mıktar kas kaybetmıssın.bu normal bısey suda bı gercek gobek en son gıder ama azımle kesın gıder calısmaya devam

5. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Diyetin yanında kardiyo ve ağırlık çalışması yapın. Eninde sonunda o göbek gidecek :)

Azi bunu beğendi.
  6. kerimagil

kerimagil Üye

Beğenileri:
    135
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    uzman hekim...
    Göbeği yapan üç şey var.

---- En önemlisi deri altı yağlar... Sonra karın içi yağlar barsak aralarında çok yağ var... (kardiyo.. çalışmasını artır çok yağlı ve hamurlu-şekerlerden uzak)

---- Barsak içindekiler... yediğin şeyler biraz fazla ise barsakların dolu ise... (çözüm:gereksiz çok yeme)

---- Karın kasları gevşekliği ... (çözüm karın kaslarına biraz ağırlık ver)

---- Vücut şekli... eğer belin öne doğru biraz eğriliği fazla ise yalancı bir göbek görünümü olur.. Buna yapacak birşey yok... fakat bel kaslarını kuvvetlendirmekle belin daha doğru durur...

Azi bunu beğendi.
  7. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    diyet bir yaşam biçimi olmalı bırakırsan diyeti 2 katı alırsın herkes bu hataya düşüyor diyetle kilo vermeyi hiç tavsiye etmiyorum eğer sürekli yapamıycaksan diyeti hiç başlama

kilo yapan şeylerden uzak durmak en iyi diyettir yoksa 2 diklim ekmek 1 kıbrıt kutusu peynır fılan hıkaye.

bende 25 kg verdım belım 110 cm cıvarından 79 cm e ındı 79 cm rekorum :) suan 81 cm cıvarında kardıoyu bıraktım hacım calısıyorum kardıo 6 aydır yapmıyorum gene yaglanmadım.

sıze herkes gibi önerim gün aşırı kardio yapın en az 30 dk tutun süreyi 40-45 dk idealdir.
    beslenmeyide düzene sokun ikisi olmassa olmazdır.

aç kalrak kas kaybı yaşarsınız metebolızma bır sure sonra tembellesır ve daha az kalori harcar o yuzden aç kalmayın

8. muziferin1

muziferin1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yorumlara çok teşekkür ederim fakat kas kaybettiğimi sanmıyorum çünkü spor salonuna gidiyorum diyetim var hocamın verdigi vucudun tembelleşmesi olayı umarım olamz :) bu diyeti spor koçum verdi o işini bilir diye umuyorum:) ayrıca karın kaslarımın gevşek olabileceğini bende dusunuyorum bu gune kadar pek dıkkat etmemıstım ama artık edıyorum hergun 500 kez mekiktir sınavdır hepsınden yapıyorum

9. ZeusS_

ZeusS_ Yeni Üye

Beğenileri:
    1.892
    Ödül Puanları:
    0
    Mekikle kardio ile çok fazla alakası yok; önemli olan doğru beslenme alışkanlığı, yani doğru diyet ;)

Ben Karatay beslenmesi yapıyorum bulunduğum il çok soğuk ağırlık antremanım dışında en ufak bir hareketim yok fakat cayır cayır eriyor göbek;)
    Spora başlamadan önce 90 bel ölçüsünde idim; şuan 83ü gördüm ;)

2 ay sonra temizliyorum tamamen beli bekle beni 6pack ;)

Hiç mekik felan da yapmam, hafta da 1 kez 3 set yaparım o da aklıma gelirse, yağlanmamı tamamen giderdikten sonra hipertrofi amaçlı yapıcam, görmediğim şey ile uğraşmanın anlamı yok ;)

Ne yapıcağınızı bildikten sonra beli yağdan arındırmak hiç zor değil hatta çok kolay bir şey ;)

10. gerenımo

gerenımo Üye

Beğenileri:
    249
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    zeuss sana katılmıyorum bu kısıden kısıye degısıyor benım 4 ay sonunda basen 15cm ınceldı bel 10cm.....belden ıncelmek ıstıyorum ama tabı vucut nerde varsa orayı yakıo ama zamanla ıncelıcegıne ınanıyorum dedgın gıbı kolay olmasada

11. ZeusS_

ZeusS_ Yeni Üye

Beğenileri:
    1.892
    Ödül Puanları:
    0
    Zorlaştıran şey yanlış beslenme alışkanlıkları; insülin metabolizmasını tedavi etmediğiniz sürece, bozuk bir metabolizma ile her şeyin lightını da yeseniz dünyanın kardio sunu mekiğini de yapsanız kar etmez!!!
    Ki açılan başlıkların bir çoğu da bunu onaylıyor...

Ama metabolizmayı tedavi ettiğiniz an spor yapsan da yapmasan da bütün gün evde otursan da vücut yağlarını atıp kendini şekle sokuyor ;)

12. gerenımo

gerenımo Üye

Beğenileri:
    249
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    önerilerın neler

13. ZeusS_

ZeusS_ Yeni Üye

Beğenileri:
    1.892
    Ödül Puanları:
    0
    Önerim Karatay Beslenmesi

[YOUTUBE]https://www.youtube.com/watch?v=QX1ApB5Sl_g[/YOUTUBE]

14. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    her zayıflama konusudna beslenme konusunda bu karatay dıyetını koyma alışkanlığından bıkmadınzımı en iyisi forumda karatay dıyetı adlı başlık acın merak edenler orda bunu tartışsınlar.

tanımadıgınız bırısıne vucut tıpını hayat tarzını bilmediğiniz bir insana kalkıp forum üzerinden diyet önermek kusura bakmayın ama bana çok yanlış gelıyor

onun yerıne temel bılgılerı öğretsek kardıo yu nasıl çalışmasını ne tur seylerden kaçınmalı onları soylesek kısı zaten kılo verır her kısıye aynı dıyetı önermek bana doğru gelmıyor

her sene yenı bır dıyet cıkıyor her yenı cıkan dıyer dıger dıyetlerı kötuluyor bu durumda hıcbır dıyete itibar etmem bende 25 den fazla kılo verdım dıyetısyenlere ıtıbar etmedım

forumdakı beslenme hakkındakı bılgılerle zayıfladım ve orda baska seyler yazıyor.

15. ZeusS_

ZeusS_ Yeni Üye

Beğenileri:
    1.892
    Ödül Puanları:
    0
    Konu da açtık ki sevgili Cidade ;)

Tam 4-5 tane konu açtık (tahılların zrarları, et-meyve karşılaştırması) bilimsel verilerle anlattık ketojenik beslenmeleri, hepsinde nasıl polemik çıktığını sende biliyorsun...
    Çeşke kaliteli tartışabilsek de adam gibi bir şey çıksa ortaya ;)

En azından böyle öneri şeklinde ileti yazdığımda ilgi uyandırıyor araştırmaya sevk ediyor :)
    Bir de şu adamın dediğini araştıralım bakalım neyin nesiymiş deniliyor ve ona göre karar kılınıyor ;)

16. gerenımo

gerenımo Üye

Beğenileri:
    249
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    belkı alakasız olacak ama ben 6 gun cardıo çalışıyorum haftanın 1 gunu bu cardıodan sonra platese katılsam acaba bı faydası olur mu?

Sayfayı Paylaş