Göbek eritmek için neler yemeliyim yapmalıyım yardım bekliyorum

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve nugoop tarafından 11 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. nugoop

nugoop Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba bodyforumtr üyeleri ismim Ogün 17 yaşındayım ve 1.81 boy 70 Kg'ım ve 3 buçuk aydır bu spor ile uğraşıyorum amacım canavar gibi olmak değil fitt sıkı ve ince bir vücuda sahip olmak istiyorum ama sorun şu ki beslemne şekilim berbat ve beslenmedende vücut elde etmenin zor olduğunu biliyorum ama maddi durumum sıkıntılı olduğu için pek önem veremiyorum evde ne varsa onu yiyorum. neyse konuya geçeyim ben protein tozu veya başka hiçbirşey kullanmıyorum sadece sabah giderken paket_yulafezmesi_müsli.jpg yulaf ezmesi yiyorum yanındada arada bir muz alıyorum diğer zamanlar ne olursa yiyorum işte bu yüzdende kollarım ve göğüslerimde ne kadar gelişme görsemde karnımdaki göbek hala aynı duruyor buda beni üzüyor ve bu yüzden evde bu programı yapıyorum başlamadan önceki halim fotoğraf 1.JPG Başladıkdan sonraki halimde bu altaakidir yardımlarınızı bekliyorum benim sizden istediğim çok maddi durum harcamadan ne yersem karnımı geliştirebilirim veya ne yaparsam neler yaparsam teşekkürler iyi günler fotoğraf 2.JPG [EDİT:Göğüs kafeslerimin çok önde durduğunu ve kötü durdugunu söylüyor arkadaşımlarım bu konudada yorumlarınızı beklıyorum]

Son düzenleme: 11 Mart 2014
  2. nugoop

nugoop Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    yokmu yardım etcekk ??????

3. aydemr

aydemr Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    8
    Yoğurt

hellstrom bunu beğendi.
  4. nugoop

nugoop Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    sadece yoğurmu yicem bütün gün :D

5. aydemr

aydemr Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    8
    Düzenli bir beslenme programı şart.Baklavaları yolu mutfaktan geçer derler.Yeteri kadar protein ve karbo. almalısın.
    Bunun dışında günde mutlaka 1-2 kase yoğurt , bol su tüket.Haftada bir kardiyo yapabilirsin.

6. nugoop

nugoop Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    zaten futbola gidiyorum ve haftada 5 gunde fittness yapıyorum bide karın kası hareketlerını yapıyorum kardiyo ağır kaçar ama şuan lık ilk işim göbeği ve vucudumdaki yağlarımı eritmek buna göre beslenme programı bulabilirsem iyi olur

7. aydemr

aydemr Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    8
    Karın kasları karın çalışmakla çıkmaz.Karın çalışma demiyorum , çalış ama %80 i de beslenme bu işin.

8. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28

Anlatım tarzın olagan derecede yanlış ki insanları yanlış yönlendirmekte kaçınılmaz eger saglam bi antrenman yapmazsan istedigin kadar iyi beslen yinede o kasların istedigin gibi çıkmaz Bana göre antrenman %40 etkili ayrıca bu iş beslenmeylede bitmiyor önemli olan dinlenme nizamiyeti bozarsan o istedigin vucut için çok fazla zaman ve harcama yaparsın olan budur.

nugoop bunu beğendi.
  9. Ryz

Ryz Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    8
    protein lazim kas icin genelde kilo basi 2 diyolar 140 lazim sana bi beslenme tablosu bul netten yediklwrini kaba taslak.cikar en kokay protein tavuk gogus kirmizi et yumurta balik felan bunlarda var egzersizlwride yaptiktan sonra elbet ustedigin vucuda kavusursun sabir lazim

GSmart Maya M1 v2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

nugoop bunu beğendi.
  10. memoly

memoly Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    13
    göğüs kafesin öndeyse ne problem ediyorsun daha iyi, iyi göğüs kası yapman diğerlerinden 1 adım önde olman demektir ;)

nugoop bunu beğendi.
  11. nugoop

nugoop Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    memoly inş dediğin gibi olur ama arkadaşlar bakınca kötü duruyor diyorlar ben bakıncada anlıyorum zaten ama benım için fazla önemli değil iyi kötü olması Ryz:bana bana göre bir program bulurmusun etsiz olsun ama her gun tavuk göğüs yemem gibi bir imkanım yok ben şimdi bana göre ne gider bilmiyorum o yuzden yardım edersen mutlu olurum

12. memoly

memoly Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    13
    vucuduna bakarak yaşının genç oldugunu dusunuyorum bu yaslarda gelısımının tam olarak bıtmesını bekle bence bu sporu yapman ıcın bu yuzdende sahsı gorusum 25 yas altında bu sporun yapıyorsan hafıf ıdmanlar yap agır calısma normal beslenmenı yap dedıgım yaslara gelıp bu sporu bırakmazsan zaten vucut sana ne gerektıgını soyleyecektır ve arastırmaların sonucu kendın ıyı bır program cıkartabılırsın bence daha bıraz erken normal beslen yeter. fazla yağ ve karb tuketme.

nugoop bunu beğendi.
  13. nugoop

nugoop Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    yaşım 17 ve elimden geldiğince hızlı vücut geliştirmek istiyorum ama profosyonel sporcu olmak değil amacım sadece emeğimin karşılığını almak istiyorum haftada 5 gun 1saat 30 dakika çalışıyorum ayrıca evde bu karın kası hareketlerını calısıyorum ve futbola gidiyorum tek sorunum beslenme okulumda olmadıgı ıcın bol bol dınlenıyorum işte kendıme gore bir beslenme programı bulubilirsem harika olucak. ve istediğim vücüt şekli yağsız ince ama sıkı bir vücüt

14. Ryz

Ryz Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    8
    abur cubur yememeye calis disarda fast food tarzi ozellikle kizartma turu seylerden uzak dur yemek az ye tam bugday yiyebilirsin makarna bulgur nohut kuru fasulye bunlar karbonhidrat deposu bunlardam tuketebilirsin. bir ay bu cesit yiyip gelisimine bakarsin ogrenci oldugundan misal soyle boyle ye su programa sadik kal.demek zor olur beslenme gunlukleri var site i basliga bakabilirsin

15. Ryz

Ryz Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    8
    haftada max 3 gun agirlik calismasi yapmalisin pazartesi carsamba cuma gibi ara gunlerde dinlenmelisin bi gun kardio olabilir ve agirlik calistigin gun max 60 dk calismalisin dinlenmeszsen vucut toplayamaz kendini duzenli uykunda olmali

16. nugoop

nugoop Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    uykum düzenli sabit 00 civarı yatıp 9:15 de uyanıyorum yardımların için sağolasın

Sayfayı Paylaş