Göbek Eritme ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Herogaki tarafından 12 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Herogaki

Herogaki Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Göbek bölgemde biraz fazlalık var onu eritmek için definasyon programına başladım fakat ne kadar az karbonhidrat tüketmeye çalışsamda bi yerden sonra acıkıyorum ve mecburi biraz karbonhidrat tüketiyorum.Yağ yakmak için spora gittiğimde 2-3 dakika ısındıktan sonra yüksek tempoda 5 dk koşuyorum ve her hareket sonrasında kondisyon bisikleti sürüyorum her seferinde (20 kalori yakıyorum günde toplam 100 kalori yakıyorum).Ayrıca az ağırlık çok tekrar çalışıyorum.Acaba yaptığım şeyler doğrumu cevaplar için şimdiden tşkler :)

2. istarch

istarch Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Uçak Teknisyeni
    Yer:
    İstanbul
    cardiyo kısmını biraz daha uzun tutsan daha yararlı olabilir vucudun yağ yakması ıcın gerekli koşullar 5 dk kosmayla olucak gibi değil :)

3. bodyboyy

bodyboyy Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0

definasyonda olsan bile belli bir miktarda karbonhidrat tüketmen lazım zaten , sadece miktarını azaltacaksın. Sporda ise 5 dk çok az. her hareket sonrasında ise bisiklet sürmek çok yorar seni. 15 dk yürüyüş ve koşu(3+2 şeklinde) 5-10 dk bisiklet 3 dk twist ve yana eğilme yapıp daha sonra da ağırlık çalışmalarına başlasan daha verimli olur. Ağırlığı az ağırlık çok tekrar olarak yaparak iyi yapmışsın eğer sıkılaşma ve yağ yakımı amaçlıysa.

Sayfayı Paylaş