göbek eritme??

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve aytekout tarafından 8 Mart 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. aytekout

aytekout Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yaklaşık 1 yıl önce 111 kiloydum ve spora başladım fitness salonuna gittim üyeliğim yeni bitti ve şuanda 83 kiloyum haliyle göbeğim fazladı şimdi gitti ama derisi çok yumuşak ne yapmam gerekiyor. bide yağ oranım %33 falandı şimdi %17 civarında...

2. aytekout

aytekout Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kimse yardım etmicek mi?

3. ysr

ysr Üye

Beğenileri:
    325
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    salondan
    yapabileceğin ikişey var biri mide eksersizleriyle ordaki deriyi sıkılaştırmak.diğeri ise cerrahi yöntem ile karın sıkılaştırma.

4. aytekout

aytekout Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bi program varmı önerebileceğin kısa zamanda sıkışlaştırmak için

5. yabanci

yabanci Yeni Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar, yazık günahdır. Forumu bir az okuyun. Bilgi edinin. Sonra SORU sorun.

slymnasye bunu beğendi.
  6. ozleyis

ozleyis Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    0
    Antrenman yapıp deriyi adapte etmen lazım. Tabi deri gerilip o kadar açıldıktan sonra toplanması çok zor. Düzgün masaj teknikleri ile masaj uygulaması çok yardımcı olur bu konuda. ama yine antrenman yap mutlaka

7. aytekout

aytekout Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bana önerebileceğiniz program yokmu forumu araştırdım ama aynı sorunlu kimseyi bulamadım lütfen yardımcı olun

8. ozleyis

ozleyis Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    0
    Kilo vermek mi istiyorsun? kilo vermek istiyorsan yine antrenman programlarını uygulayabilirsin. sitede de çok var. Tabi genel hepsi. derin için de söylediğim gibi. tıbbi yardım da alabilirsin. ama masaj da çok önemli..

9. aytekout

aytekout Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    masaj derken nasıl masaj yapıcam açıklayabilirmisin?

10. ozleyis

ozleyis Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    0
    sen yapamazsın profesyonel masör lazım. o da yardım eder sadece masajla da düzelmez. sadece yardımcı olur...

11. slymnasye

slymnasye Üye

Beğenileri:
    387
    Ödül Puanları:
    73
    aytekout 1 yılda 28 kg gıbı bır fazlalıgı vermıssın oncelıkle senı bu konuda tebrık ederım..

artık norman kıloya ulasmıs sayılırsın eskı halıne gore benım sana tavsıyem genel olarak bundan sonra da spora devam etmen ve kazanmıs oldugun beslenme alıskanlıgını kaybetmemen olur...

bundan sonra daha kolay bence senın ıcın hersey sonucta kendıne bır ozguvenın de olmustur...

karın sarkmaları ıcın de karın hareketlerı yapabılırsın zaten spora devam ettıgın muddetce bellı bır sure sonra o sarkıklıklar yavas yavas kaybolmaya baslayacaktır ..

su lınktekı egzersız hareketlerıne bır goz atmanı tavsıye ederım...

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/kar-n-t204.html

eger kısa surede sonuc almak ıstıyorsan da cerrahı mudahale yaptırabılırsın...

iyi calısmalar dılerım...

12. enantioselectivity

enantioselectivity Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Akademisyen, teknokrat
    Yer:
    Istanbul
    Loose skin problemin var sanırım. gevşek deri.

Eğer aşağıya doğru bombe yaptıysa , yani kat kat olduysa cerrahi bir operasyon senin için daha uygun olur. ama verdiğin kiloyu göz önüne alırsak ve vücut yağındaki düşüşü de düşününce boyunun 175 ve üzeri olduğunu düşünüyorum. sadece gevşeklik vardır her halde. vücuduna biraz zaman tanımalısın. Toparlayacaktır.

bu loose skin problemi ile ilgili uzun zamandır bi topik açmak istiyorum. sert göbeklilerin ve yumuşak göbeklilerin kilo verince karşılaşmaları ile ilgili.

Büyük ihtimalle senin göbeğin yumuşaktı diye tahmin ediyorum. bu göbek tipi daha sağlıklı ama loose skin problemini en fazla yaşatan tip :)

13. aytekout

aytekout Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ne kadar sürede düzelir ve yapmam gereken ekstra bir şey varmı?
    boyum 180... birde cerrahi müdahale bana ortalama nekadara patlar??

14. berkozkan_23

berkozkan_23 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadslar yazılanları okuyorum gercekten cok gusel ve bılgılı arkadasların yazması cok cok daha gusel...ben yaklasık 3 yıldr bu sporu yapıyorum ama 3 ay yapıp bırakıyorum yanı sole tam anlamıyla 1 sene yapmadım gusel yapım war ama kılo almaya musaıtım..sorunum su ust tarafım cok buyudu we ıstedıgımı gıyemıyorum orantısız oldu sanırım gobegım war we yanlarımda yaglı artık fıtt bı fızık ıstıyorum ne yapmam lazımm bılgılı arkadaslar yardım edersenız sevınırım sımdıden tesekkur edıyorum...

Sayfayı Paylaş