Göbek bölgesindeki yağlar

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve guvena tarafından 28 Şubat 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. guvena

guvena Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar tüm foruma selamlar.foruma yeni üye oldum bundan sonrada aktif bi üye olmaya çalışıcam :)) bi sorunum var arkadaşlar.2 aydan fazladır spor yapıyorum fakat göbek bölgemdeki yağları bir türlü yakamıyorum. 7 kilo verdim ama hep baldırlardan falan verdim. bana bilen bi arkadaşımız güzel bi program yaparsa çok mutlu olurum. koşu bandını nasıl yapmalıyım hangi aleti hangi şekilde yapmalıyım detaylı bi program verirseniz çok sevinirim. şimdiden teşekkürler.

2. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    hoşgeldınız ben 4-5 ayda kılom pek deıgsmedı 3 kg vermısım ama

belım 100 cm den 92 cm ye ındı ve 1 ayım boşa gıttı yanı o 1 ayda belım kalınlasmasaydı sımdı en az 90 olurdu

15 dk dıkey bısıklet
    15dk yatay bısıklet
    20dk koşu
    15 dk elıptıcal bısıklet
    ve mekık alt ve ust karın
    bısıkletlerden sonra mekık cekıyorum
    sonra kosu ve elıptıcal sonra tekrar mekık ve yerde hareketler ayakları yana acma arkaya acma bel ıcın bolgesel hareketler ve dıyet tabı

bolgesel yakamazsınız zaten yuzunuzde zayıflar bacaklarda heryer gıder genel olarak zayıflarsınız ama bolgesel hareketlerde onemlı o bolgeyı calıstırmak hızlandırıyor surecı bende mesala bel zayıfladı daha ne olsun dıger yerlerım olcu aldı body yapıyorum kardıodan sonra

guvena bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş