göbek bölgesi

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve sehzade35 tarafından 28 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. sehzade35

sehzade35 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadalar öncelikle merhaba işten ayrıldım bazı problemler filan psikolojik tedavi görmeye başladım ve bu ilaçlar bana 30 kilo aldırdı.Şuan kilom 103 boyum 186 .Benm sizden bir iki tavsiem olucak öncelikle göbek bölegesini eritmek istiyorum çünkü hiçbir kıyafetim olmuyo göbek taşıyo ve şınav çekememeye başladım 2 tane nizami anca çekebiliyorum spor salonuna şu aralr gidemem psikolojik tedaviye devam eidyorum bütün paramı oraya verdim evde nasıl bir çalışma yapabilrim.Ayrıca şu ürün karın kaslarnı çalıştırırmı yani yağ yakarmı yoksa gerek yok mu ürün bu :
    şimdiden yardımlarnız için teşekkrler

Delta Feel Young Ab Roller (crunch Traıner - Karın Mekik Aleti)

Son düzenleme: 28 Mayıs 2013
  2. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    forumu okumanı tavsiye ederim aradığın herşeyi bulabilirsin
    oki zordasın kısaca cevap yazayım
    bölgesel kilo veremezsin
    birden kilo vermeye çalışma deri sarkması yaşaman olası
    nasıl kilo aldıysan o hızda kilo ver hatta daha yavaş yavaş zamana yayarak kilo ver
    önce bunun zaman alacağını kabullen işi kafada bitir bu zaten işin yüzde ellisi
    aktif hareketli bir hayat yaşa
    bol bol yürü mümkünse düzenli spor yap (kardiyo) bu sadece mekik çekmekle olmaz hatta mekiğin işe yaramadığını görünce bu seni spordan ve hedeflerindende uzaklaşrırırki bu daha tehlikeli
    forumu araştır
    yediklerine dikkat et
    yağsız ürünler ye abartmadan kaliteli ye
    çok uzun süre aç kalma sık ama az beslen
    düzenli uyu
    bunu yaşam felsefesi haline getir
    gerisini zamana bırak

3. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz ;
    Size önerimiz öncelikle forumda bir müddet zaman geçirmeniz, mevcut başlıkları okumanız ve hangi kas grubu için hangi hareketlerin yapılabileceğini gösteren egzersizler bölümünü incelemeniz.

Daha sonra yeni başlamış iseniz forumda 3.aya kadar program kalıpları mevcut onları inceleyebilirsiniz.
    Eğer daha ileri aşamada iseniz diğer üyelerin programlarının yorumlanması için açtıkları başlıkları inceleyiniz.

Hala tereddütleriniz varsa mevcut programınızı ve diğer özelliklerinizi yazacağınız bir başlık açınız ve üyelerimizin yorumlarını almaya çalışınız.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.
    Bodyforumtr Ekibi

4. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Forumdaki "En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları" isimli baslıgı okumak icin tıklayınız

Arama Kelimeleri :
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum...n-cok-sorulan-sorular-ve-cevaplari-11369.html
    Yağ Yakıcılar ve Yağ Yakımı - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu deki tum sabit basliklar.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş